Wyszukiwałeś:

780

. Znaleziono 94 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 780

Spróbuj też wyszukać: 780 wypadek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 94 wszystkich):

Nissan Almera: super samochód

5 samochod bezawaryjny polecam wszystkim.

 

Wątek na forum: Droga Kraków - Chełmek po remoncie

Na drodze 780 wzrosło natężenie ruchu pojazdów o dużym tonażu. Fajnie! Budujmy więcej płatnych autostrad. Panie Kulczyk! Czytał to Pan?? ~~Bonus

 

Wątek na forum: Lancia Ypsilon: Lifting w Paryżu

o matko !! jeszcze brzydszy niż poprzedni ypsilon ~ktoś

 

Wątek na forum: Londyński hybrydowy autobus

Autobusu piętrowy (DOUBLE-DECKER) prosto z Londynu na imprezę, promocje firmy lub produktu. ZAPYTAJ O ZDJĘCIA POZOSTAŁYCH AUT! Warszawa i okolice - ale i dowolne miejsce w Polsce. Chcesz zamieścić reklamę na piętrusie? My to załatwimy. Zastanów się gdzie i kiedy chcesz odbyć przejażdżkę i...

 

Droga Kraków - Chełmek po remoncie

Zakończyły się prace modernizacyjne drogi wojewódzkiej 780 Kraków -Chełmek. Koszt modernizowanego odcinka od Alwernii do Chełmka wyniósł ponad12 milionów złotych, z czego ponad 70% sfinansowała Unia Europejska.

 

Renault i Nissan w Indiach

Renault i Nissan zawarło porozumienie z rządem indyjskiego stanu Tamil Nadu wsprawie utworzenia kompleksu zakładów samochodowych w miejscowościOragadam. Łączna wartość inwestycji ma pochłonąć z budżetu francuskiegoi japońskiego producenta aż 780 mln euro.

 

Małopolskie skorzysta z unijnych dotacji

Małopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich jest pierwszym wnioskodawcąo środki finansowe pochodzące z Unii Europejskiej w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego. Łączna suma dziesięciu projektówto 530 mln zł.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Mocarz z Hiszpanii

Już wiemy jak wyglądałby Dodge Viper gdyby powstał na południu Europy.Hiszpania również doczekała się swojego supersamochodu. Firma GTAzaprezentowała ciekawy projekt pod maską którego kryje się V10 o mocy780 koni mechanicznych.

 

Małopolskie: zamknięcie drogi wojewódzkiej nr 780

Od 23 marca 2011 roku, w związku z remontem mostu na rzece Sanka, zostaniezamknięta droga wojewódzka nr 780 na odcinku pomiędzy miejscowościamiKryspinów i Liszki w województwie małopolskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019