Wyszukiwałeś:

785

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 785

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

 

Mercedes Sprinter: wypasiony sprinter

5 podsumowując z auto jestem bardzo zadowolonypolecam naprawde warto jedyne co wymieniłem to jakiś czujnik temp. od klimy boprzestało grzać w kabinie .szybki i zwrotny może więcej niutków by sięprzydało ale nie koniecznie. MERC to MERC

 

Skanska buduje most przez Pilicę w Maluszynie

Rozpoczęła się budowa nowego mostu przez Pilicę w ciągu drogiwojewódzkiej nr 785 w Maluszynie. Inwestycja realizowana przez firmęSkanska obejmuje także przebudowę 1,5 km odcinka drogi. Zadanie warte ponad 20mln zł zostanie zrealizowane do końca czerwca 2009 roku.

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Nowy most w łódzkim

Kierowcy mogą już korzystać z nowego mostu w miejscowości Maluszyn na drodzewojewódzkiej 785. Zakończono budowę pierwszego podwieszonego mostu wwojewództwie łódzkim.

 

Wątek na forum: mechanizm różnicowy wycie mostu

Miałem kiedyś awarię tylnego mostu dokładniej mechanizmu różnicowego w moim mitsubishi naprawiała mi firma HUBER z Góry Puławskiej , muszę przyznać że firma solidna , wymienili mechanizm bardzo szybko ( nie ukrywam że na czasie mi zależało auto które jeździ zarabia jeśli stoi przynosi stratę) wię...

 

Porsche wymieni silnik w 911 GT3

Niemiecki producent z Zuffenhausen zidentyfikował problem, którydoprowadził do samozapłonu dwóch silników w modelu GT3. TerazPorsche wymieni silniki we wszystkich wadliwych egzemplarzach.

 

Powstanie obwodnica Włoszczowy

Wczoraj podpisana została umowa na opracowanie niezbędnej dokumentacjitechnicznej oraz koncepcji programowo-przestrzennej dla obwodnicy Włoszczowy.To pierwszy krok do realizacji tej drogi.

 

Wątek na forum: Lexus LS 460: Luksusowy "automat"

Ten, kto to pisał ma chyba zwarcie w oczach, jak Lexus przypomina z przodu Mercedesa. Jeśli chodzi o tył to raczej odwrotnie BMW zwaliło z GS- w wersji amerykańskiej, która pojawiła dużo wcześniej od bmw7. ~Lex

 

25 lat modelu Skoda Forman

Ćwierć wieku temu z taśm fabryki w Vrchlabi zjechał całkowicie nowy modelForman. Auto bazujące na modelu Favorit poszerzało jego gamę o odmianęproponującą znacznie więcej przestrzeni bagażowej, przy zachowaniupozostałych zalet.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019