Wyszukiwałeś:

786

. Znaleziono 119 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 786

Spróbuj też wyszukać: 795

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 119 wszystkich):

 

Wątek na forum: Nowa Corsa od 36 900 zł

hahaha!! Za 30tys złotych udało mi się kupić VW Passata 2002 rok 2.5TDi 150KM, z pełnym wyposażeniem - 6 poduszek, ABS, ESP, podgrzewane siedzenia, tempomat, komputer, ksenony, skórzane dodatki i wiele innych. Co z tego że ma 200tys. w środku wyglada jak nowy. Bezwypadkowy. A komfort jaz...

 

70 mln zł na drogi wojewódzkie w Świętokrzyskim

Ponad 70 milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje,modernizacje oraz bieżące utrzymanie dróg wojewódzkichŚwiętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Najważniejszeinwestycje to zakończenie przebudowy dróg Krajno Pierwsze –Górno, Wola Jachowa – Huta Nowa oraz Morawica –Pińczów.

 

Kielce: Wybudują estakadę i tunel

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego pozytywnie zaopiniował budowęwęzła drogowego w Kielcach, w miejscu gdzie krzyżują się drogiwojewódzkie nr 762 i 786. Projekt zakłada m.in. budowę 350 m estakady itunelu dla pieszych.

 

Kolejne pieniądze na drogi w świętokrzyskim

Umowy wstępne na dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego kolejnychinwestycji drogowych podpisały władze woj. świętokrzyskiego. Inwestycjeprowadzone będą m.in. w Kielcach oraz na drodze wojewódzkiej Nr 786.

 

Odbudowa śląskich dróg wojewódzkich po powodzi

Zarząd Województwa Śląskiego wyznaczył listę prac remontowych wramach promesy rządowej na usuwanie skutków powodzi. Na liścieremontów znalazły się odcinki dróg wojewódzkich: nr 425 wKuźni Raciborskiej, nr 781 w Kocierzu Rychwałdzkim, 786 w miejscowości Knieja(gm. Przyrów) oraz 946 w Łękawicy i Ślemieniu.

 

Świetokrzyska DW 786 - zgoda na II etap

Wojewoda Świętokrzyski wydał zezwolenie na realizację inwestycji drogowej.Inwestycja ma polegać na rozbudowie drogi Nr 786 na odcinku od granicywojewództwa do Kielc - etap II: na odcinku granicawojewództwa  - Łopuszno wraz z przebudową istniejącej sieciuzbrojenia terenu i przebudową dróg innych kategorii.

 

Droga Nr 786 w Świętokrzyskiem będzie rozbudowana

Jeszcze w lutym powinny ruszyć prace przy rozbudowie kolejnego odcinka drogiwojewódzkiej nr 786 w wojewodztwie świętokrzyskim. Cały projektobejmuje rozbudowę drogi na odcinku od granicy województwa do Kielc.Przewidywany koszt realizacji całego projektu to ok. 138 mln zł. Prace II etapu - na odcinku granica województwa – Łopuszno zrealizujekonsorcjum firm: DROG-BUD sp. z o.o. i KPRD sp. z o.o.

 

Rozbudowa DW 786 Łopuszno ? Kielce z dofinansowaniem

Projekt „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 786 na odcinku od granicywojewództwa do Kielc - etap I: droga Nr 786 na odcinku Łopuszno –Kielce” otrzymał ponad 95 mln zł dofinansowania z Europejskiego FunduszuRozwoju Regionalnego.Koszt całkowity inwestycji wynosi ponad 112,3 mln zł.

 

Powstanie obwodnica Włoszczowy

Wczoraj podpisana została umowa na opracowanie niezbędnej dokumentacjitechnicznej oraz koncepcji programowo-przestrzennej dla obwodnicy Włoszczowy.To pierwszy krok do realizacji tej drogi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019