Wyszukiwałeś:

787b

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 787b

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

40 lat silników rotacyjnych Mazdy

Dokładnie 40 lat temu rozpoczęła się sprzedaż pierwszego modelu Mazdywyposażonego w silnik rotacyjny. Do końca kwietnia br. łączna sprzedaż autjapońskiej marki z tego typu jednostką napędową wyniosła prawie 2 mlnegzemplarzy.

 

Po 20 latach Mazda powraca do Le Mans

W 2011 roku przypada 20. rocznica zwycięstwa Mazdy w najbardziej wymagającymwyścigu świata, 24-godzinnym wyścigu w Le Mans. W 1991 roku Mazda zostałapierwszym i jedynym japońskim producentem samochodów, któryodniósł w nim zwycięstwo.

 
 

Mazda 787B 1991 powraca na tor w Le Mans po 20 latach

 

W 2011 roku przypada 20. rocznica zwycięstwa Mazdy w najbardziej wymagającym wyścigu świata, 24-godzinnym wyścigu w Le Mans. W 1991 roku Mazda została pierwszym i jedynym japońskim producentem samochodów, który odniósł w nim zwycięstwo - mojeauto.tv

 

Johnny Herbert za kierownicą Mazdy 787B

 

Johnny Herbert za kierownicą Mazdy 787B na torze - mojeauto.tv

 

Silnik Diesla Mazdy w Le Mans

W przyszłym roku Mazda planuje dostarczyć zespołom wystawiającym bolidy klasy LMP2 w 24-godzinnym wyścigu w Le Mans wyścigową wersję swojego nowegosilnika wysokoprężnego.

 

Nie możesz tego przegapić - 24h Le Mans

W przeciągu roku na naszym globie odbywa się tysiące mniej lub bardziejprestiżowych wyścigów. Jednak nikt nie powinien podważyć tego, żeimpreza odbywająca się we Francji w najbliższy weekend góruje nadkażdą inną. Mowa oczywiście o wyścigu 24h Le Mans.

 

Nissan rzuci wyzwanie w Le Mans!

Tegoroczna edycja 24h Le Mans zapowiada się emocjonująco z powodu walki ozwycięstwo pomiędzy Porsche, Toyotą i Audi. Za rok będzie jeszcze więcejemocji bo do LMP1 wejdzie Nissan.

 

Mazda LM55 w grze Gran Turismo 6

Producenci samochodów bardzo polubili grę Gran Turismo i corazczęściej traktują ją jako platformę do prezentacji swoichprototypów. Kolejną firmą, która podążyła tą drogą jestjapońska Mazda.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021