Wyszukiwałeś:

789

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 789

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Wszystko o samochodach Volvo S40

Volvo S40, najmniejszy z gamy modelowej Volvo, pojawił się na rynku po światowej premierze na salonie samochodowym we Frankfurcie w 1995 r. Na jego bazie rok później zadebiutował Volvo V40, czyli wersja kombi. W 1999 roku miał miejsce facelifting modelu, a od 2003 roku w sprzedaży znajduje się dr...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

BMW Seria 3: prezes

4.25 Jestem posiadaczem tego auta od półtoraroku. Co prawda miałem, jedna awarie, mianowicie zawory ssące wydechowe irozrząd. Nie ukrywam była to moja wina ponieważ nie wymieniłem rozrządu naczas. Poza tym nie miałem z nią żadnego problemu. Bardzo P...

 

Skoda najlepsza w Polsce

Znamy już podsumowanie wyników sprzedaży nowych samochodów w 2005 roku.Zgodnie z prognozami z ostatnich miesięcy numerem jeden na polskim rynkuzostała Skoda.

 

VW na czele, Polska wciąż słabo

Volkswagen wciąż jest zdecydowanie najbardziej popularną marką samochodowąw Europie. Spośród marek, których sprzedaż w marcu przekroczyła 100 tys.sztuk, VW zwiększył też najbardziej wolumen sprzedaż.

 

Sośnica - Gniazdów do remontu

Od dawna oczekiwany remont drogi wojewódzkiej 789 łączący Gniazdów zSośnicą wkrótce się rozpocznie. W poniedziałek 28 sierpnia podpisano umowęz wykonawcą zadania. W ramach inwestycji przebudowana zostanie nawierzchnia na12,5 kilometrach.

 

Prace Sośnica – Gniazdów za półmetkiem

Zakończył się I etap realizacji remontu drogi wojewódzkiej nr 789 naodcinku Sośnica-Woźniki, o długości 6,7 km. Cała inwestycja obejmującaremont odcinka Sośnica-Gniazdów jest największym kontraktem w historiiZDW w Katowicach. Prace budowlane pochłoną 21,9 mln zł.

 

Wyremontowany odcinek DW 789

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach poinformował ozakończeniu remontu 12,5 km odcinka drogi wojewódzkiej nr 789 z Sośnicydo Gniazdowa.

 

Rekordowa produkcja w 2007 roku

Ubiegły rok był w porównaniu do ostatnich lat rekordowy pod względemwysokości krajowej produkcji samochodów osobowych i dostawczych.Łącznie wyprodukowano prawie 790 tysięcy aut, co stanowi 10% wzrost wstosunku do 2006 roku.

 

Lekki wzrost w czerwcu

Czerwiec przyniósł nieznaczne ożywienie na rynku aut nowych w naszymkraju. W porównaniu do maja br. o kilka procent wzrosła sprzedażzarówno samochodów osobowych, jak i pojazdów dostawczych.

 

Wątek na forum: MAN: Niepołomice ruszają

karamba napisz 7503606 ma sprawe! ~rossi

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019