Wyszukiwałeś:

8

. Znaleziono 8151 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 8

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa 8 85 droga krajowa 1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8151 wszystkich):

Kolejny odcinek krajowej 8

14 lipca odbyło się uroczyste zakończenie remontu drogi krajowej Nr 8, naodcinku od końca obwodnicy Ostrów Mazowiecka do granicy woj.podlaskiego. Generalnym wykonawcą prac o wartości 12,7 mln zł była firmaSkanska S.A.

 

RX-8 Hydrogen RE na drogach

Mazda RX-8 Hydrogen RE, która dysponuje wodorowo-benzynowym napędem, zostaładopuszczona do ruchu w Japonii. Pierwsze dwa egzemplarze trafią do klientówpod koniec marca.

 

Wodorowa Mazda RX-8

Mieszkańcy Starego Kontynentu będą mieli okazję zobaczyć model Mazda RX-8Hydrogen RE, napędzany wodorem, podczas konferencji poświęconej alternatywnymźródłom energii, która odbędzie się w norweskim mieście Stavanger.

 

Zmiany Morgana Aero 8

Brytyjski producent sportowych samochodów Morgan Motor Companypostanowił nieco odswieżyć swój kultowy model Aero 8. Każdy zezbudowanych egzemplarzy będzie od teraz między innymi wyposażany w pneumatykifirmy Avon Tyres.

 

RX-8 na 40-lecie

Silnik Wankla obchodzi w tym roku jubileusz. Mija właśnie czterdzieści latodkąd został skonstruowany. Z tej okazji zostanie wydana specjalna wersjamodelu RX-8, limitowana do 400 sztuk.

 

W Norwegii na wodorze w RX-8

W Norwegii otworta została kolejna sieć stacji, na których tankowaćmożna wodór. Mazda z tej okazji zaprezentowała odpowiednią wersjęmodelu RX-8.

 

Kuracja RX-8

Mazda odświeżyła swój sportowy model RX-8. Dystrybucja nowego,czteroosobowego coupe rozpocznie się jesienią, po targach IAA.

 

Plany modernizacji DK 8 i budowa S61 na Podlasiu

Droga Białystok – Budzisko będzie nadal modernizowana. Na odcinku odKatrynki do Augustowa jako jednojezdniowa droga krajowa nr 8, natomiast odobwodnicy Augustowa (węzeł Raczki) aż do Budziska – jako dwujezdniowadroga ekspresowa, która stanie się częścią S 61 (oznaczenie zgodne zobowiązującym rozporządzeniem w sprawie przebiegu dróg ekspresowych naPodlasiu).

 

Specjalna Mazda RX-8

Mazda w czerwcu 2012 roku zakończy produkcję modelu z silnikiem rotacyjnym -RX-8. Z tej okazji pojawi się limitowana edycja tego modelu o nazwie RX-8Spirit R.

 

BMW Serii 8 Convertible - premiera

BMW Serii 8 Convertible ujrzało światło dzienne. Samochód jest godnymrywalem dla Mercedesa Klasy S Cabrio.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019