Wyszukiwałeś:

lotus X

f1 X

team X

. Znaleziono 76 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lotus f1 team

Twoje wyniki wyszukiwania (71 - 76 z 76 wszystkich):

F1: Terminy prezentacji zespołów

Do tej pory tylko cztery z dwunastu zespołów zadeklarowanych do udziałuw przyszłorocznym sezonie Formuły 1, przybliżyły datę prezentacji swoichbolidów.

 

Heidfeld: "Wypadek, to moja wina"

Wypadek podczas 1. treningu przed Grand Prix Chin może kosztowaćzespół Lotus Renault GP nie tylko utratę czasu potrzebnego na naprawę,ale także pozbycie się jedynego, nowego, przedniego skrzydła, któreteam miał na wyposażeniu.

 

GP Singapuru: Vettel musi jeszcze poczekać

Sebastian Vettel z Red Bull Racing odniósł swoje dziewiąte zwycięstwow tym sezonie, ale druga lokata Jensona Buttona z McLarena, jedynegopotencjalnego rywala Niemca, oznacza przedłużenie walki o mistrzowski tytułdo kolejnego wyścigu, który odbędzie się w Japonii.

 

Formuła 1: Ferrari skopiowało system Lotusa

Wczoraj informowaliśmy o nowym innowacyjnym systemie hamowania poprawiającymaerodynamikę w bolidzie Lotusa. Nowinką techniczną zajęła się FIA isprawdzała jego legalność. Włoski zespół Ferrari już podobno maswoją wersję systemu.

 

Legendarny kierowca powraca do startów!

Alessandro Zanardi, jeden z najbardziej fenomenalnych ludzi w sporcie imotorsporcie powraca do ścigania. Za kierownicą BMW będzie rywalizował wBlancpain GT Sprint Series.

 

54 lata temu urodził się Ayrton Senna

54... tyle lat skończyłby dziś Ayrton Senna. Niestety tragiczny wypadek natorze Imola przerwał dominację najlepszego w historii. Dziś równieżgoogle składa hołd brazylijskiemu kierowcy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lotus f1 team".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018