Wyszukiwałeś:

812

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 812

Spróbuj też wyszukać: 807

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Wszystko o samochodach Hyundai i20

Hyundai i20, nieznacznie większy następca modelu Getz, to trzeci w gamie tej koreańskiej marki model z rodziny 'i', po i30 oraz i10. Zaprojektowany w europejskim centrum projektowym Hyundaia mieszczącym się w Russelsheim i20 światową premierę miał w październiku 2008 r. na wystawie samochodowej w...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 
 

Wątek na forum: Policja wyszła z krzaków

Te kontrole to tylko nabijanie kasy. Jeżeli chcecie zwiększyć bezpieczeństwo to doporowadzcie polskie drogi do stanu w jakim da się po nich jeżdzić bo na wielu drogach są takie wyrwy, że kierowcy koncentruja się na tym aby auta nie uszkodzić. Na takich drogach nawet radary nie zwiększą be...

 

Wątek na forum: DW 812 po remoncie

Dobrze, że budują też drogi lokalne. ~świetnie

 

Lubelska inwestycja 2006

Od symbolicznego wbicia łopaty rozpoczęła się realizacja największej w roku2006 inwestycji drogowej w wojewodzie lubelskim - modernizacja drogiwojewódzkiej nr 812. Przebudowa 31 kilometrowego odcinka pochłonie około 26mln złotych.

 

Przebudowa skrzyżowania we Włodawie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała kolejny kontrakt naprzebudowę niebezpiecznego skrzyżowania. Przebudowane zostanie skrzyżowaniedrogi krajowej numer 82 (Cyców - Włodawa), z drogą wojewódzką numer 812(Biała Podlaska - Włodawa) we Włodawie.

 

Biała Podlaska - Wisznice po remoncie

Oddano do użytku zmodernizowaną drogę wojewódzką nr 812 na odcinku BiałaPodlaska - Wisznice o łącznej długości 31 km. Inwestycja o wartości około26 mln zł trwała prawie rok.

 

Najchętniej kupowane modele kiedyś i dziś

Firma Samar wpadła na dość ciekawe przeprowadzenie porównaniadotyczącego gustów polskich kierowców i zakupu przez nichsamochodów w na przestrzeni kilkunastu lat. Z opracowanego raportu wynikarównież, że najlepszym rokiem dla firm motoryzacyjnych pod względemliczby sprzedaży nowych aut osobowych był rok 1999.

 

DW 812 po remoncie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie poinformował o zakończeniuremontu drogi wojewódzkiej nr 812 Łowcza - Rejowiec. Koszt modernizacjiblisko 33 km trasy wyniósł ponad 83 mln zł. Dzięki inwestycjipodniósł się poziom bezpieczeństwa na tym odcinku.

 

Ferrari 812 Superfast - najmocniejsze i najszybsze w historii

Stajnia z Maranello przygotowała niespodziankę. Model 812 Superfast tonastępca F12berlinetta i prawdopodobnie ostatnie Ferrari z wolnossącymsilnikiem pod maską.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019