Wyszukiwałeś:

82

. Znaleziono 775 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 82

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 775 wszystkich):

Wątek na forum: Niski poziom bezpieczeństwa w Polsce

hehehe, mozna sie bylo domyslac, a nawet byc pewnym, ze jestesmy na samym koncu ~anty-wszystko

 

Wątek na forum: Płock: Rusza budowa dróg dojazdowych do mostu

Prosze podawac w steszczeniu pełną informacje o uczestnikach przetargu.W pierwszej informacji podano że kontrofertę złozyła firma Budimex Dromex z cena 82 mln za to zadanie.Budimex -Dromex jest firma o duzym doswiadczeniu w realizacji trudnych zadan drogowych i można przyjąc jako pewnik ze wkalk...

 

Przebudowa skrzyżowania we Włodawie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała kolejny kontrakt naprzebudowę niebezpiecznego skrzyżowania. Przebudowane zostanie skrzyżowaniedrogi krajowej numer 82 (Cyców - Włodawa), z drogą wojewódzką numer 812(Biała Podlaska - Włodawa) we Włodawie.

 

1,2 mld zł na lubelskie inwestycje drogowe

W tym roku lubelscy drogowcy będą dysponować czterokrotnie większymi niż wubiegłym roku środkami na realizację inwestycji drogowych. W planach jestm.in. rozpoczęcie budowy obwodnic Kraśnika i Kocka oraz przebudowa drogikrajowej nr 17.

 

Lubelskie - ruszają przebudowy dróg

Kierowcy podróżujący przez Lubelszczyznę zdążyli się jużprzyzwyczaić do trwających od ubiegłego roku utrudnień na drogach krajowychnr 2 i 17, a tymczasem ruszają kolejne przebudowy. Prace rozpoczęły się jużna dwóch następnych trasach, a lada chwila ruszą na jeszcze trzech.Drogowcy wyremontowane odcinki oddadzą do użytku przed końcem listopada(tylko w jednym przypadku kontrakt zakończy się w przyszłym roku).

 

Subaru Impreza STI najdalej... skacze

82 metry. To najnowszy rekord świata w... najdłuższym skoku samochodemrajdowym. Ustanowił go w sylwestrowy wieczór na oczach 75 tys.widzów Travis Pastrana.

 

Poprawią bezpieczeństwo

Ogłoszono dwa przetargi na poprawę bezpieczeństwa na: DK 74Annopol-Gościeradów oraz DK 82 w Łęcznej (woj. lubelskie). Prace majązostać zakończone do 30 listopada br.

 

Rozstrzygnięto przetargi na przebudowę dróg krajowych nr 74 i 82

Rozstrzygnięto dwa przetargi dotyczące poprawy bezpieczeństwa na dwóchodcinkach dróg krajowych (DK 74 i DK 82) na Lubelszczyźnie. Pracepotrwają najpóźniej do końca listopada 2010 roku.

 

Rozbudowa DK 82 w Łęcznej – będzie bezpieczniej

Podpisanie umowy przypieczętowało rozstrzygnięcie przetargu na poprawębezpieczeństwa na odcinku drogi krajowej nr 82 przechodzącym przez Łęczną(woj. lubelskie). Najkorzystniejszą ofertę z najniższą ceną (18 230 804,10zł) złożyła firma Strabag, która w drugim tygodniu lipca rozpocznieprace.

 

Radio samochodowe ma 82 lata

Kto by przypuszczał, że to już 82 lata, które minęły od momentukiedy w aucie po raz pierwszy zamontowano radio samochodowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019