Wyszukiwałeś:

826

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 826

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Wszystko o samochodach Nissan 370Z

Nissan 370Z to sportowy model, będący następcą słynnych sportowych aut - Datsuna 240Z oraz Nissana 300ZX. Pierwsze samochody z rodziny Fairlady Z (nazwa japońska modelu) pochodzą z 1969 r., a 370Z jest już szóstą generacją tych aut i bezpośrednim następcą modelu 350Z. Premiera światowa Nissana 37...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Dacia Logan: bezproblemowa bryczka dla bezproblemowych ludzi

4.5 Doskonale spełnia moje oczekiwania -samochód to przedmiot codziennego użytku: ma wozić mnie, moje dzieci i mojezakupy.

 

Wątek na forum: Peugeot w stronę młodych designerów

z rysunków peugeota najlepszy pozostaje czeskiego rysownika Peugeot Tery (w sieci pod adresem tery.mrpixel.net) ~projektant baz danych

 

Wątek na forum: Swift Sport i koncepcyjny Splash

fajowy przód ma ten splash, ciekawe czy tak samo bedzie sie prezentowac w realu ~krakowiak

 
 

ACEA: Sprzedaż nowych aut nadal na plusie

Po optymistycznych, styczniowych wynikach sprzedaży nowych samochodów wEuropie również lutowe dane mówią o wzroście siły nabywczej mieszkańcówStarego Kontynentu.

 

Katowicka SSE przyciągnie absolwentów

"Nadszedł czas, by Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna nastawiła sięna ekspansję w Katowicach, stwarzając warunki dla zatrudnienia ludziwykształconych, absolwentów uczelni" - uważa wojewoda śląski TomaszPietrzykowski. Podczas konferencji prasowej wojewoda i prezes KSSE przedstawilipomysł, który powinien zapobiec emigracji zarobkowej młodych iwykształconych mieszkańców regionu.

 

Kradną głównie Volkswageny i Fiaty

O 29 procent spadła liczba skradzionych pojazdów w 2006 roku w stosunkudo roku poprzedniego. Wciąż na czele najbardziej popularnych wśródzłodziei modeli znajduje się Volkswagen Passat.

 

Rozpoczynają się wakacje! Także na drogach!

Przed nami już ostatnie dni czerwca, a więc początek tak upragnionych przezwielu z nas wakacji i okresu wypoczynkowego. Z pewnością można sięspodziewać na drogach wzmożonego ruchu samochodów osobowych iautobusów, a także motocykli czy skuterów, co z kolei możeprzełożyć się na większą liczbę zdarzeń drogowych.

 

Poprawione kilimetry w centrum lubelskiego

Drogowcy rozbudowali blisko 11 kilometrów drogi wojewódzkiej nr826 Markuszów-Nałęczów. Jest to projekt poprawiającykomunikację w centralnej części województwa lubelskiego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019