Wyszukiwałeś:

835

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 835

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Wszystko o samochodach Caterham 7

Caterham to brytyjski producent samochodów sportowych, który nabył w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku od Lotusa prawa do produkcji modelu 7 (Seven). Wszystkie egzemplarze modelu Caterham 7 montowane są ręcznie w brytyjskiej fabryce. W 2009 roku firma Caterham i jej model 7 zadebiutowały t...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Renault Megane: Ogólnie jestem zadowolony

4.25 Jestem zadowolony z nabycia tego modelu.Użytkuje go 1 rok i poważniejszej awarii nie miałem.Polecam komuś, kto nielubi często zaglądać na stacje benzynowe.

 

Wątek na forum: Mamuty na obwodnicy

I ktoś może znowu opóźnić kolejną ważną i prestiżową budowę...W takim tempie możemy mieć ekspresówki za tysiąc lat, kiedy nas już będą odkrywać jak mamuty. Bo przecież teraz pan archeolog będzie musiał pobawić się kośćmi, nie daj Bóg powie, wskazując na kieszeń, że przydałoby się pokopać ...

 

Hyundai NEOS-II na targach w Tokio

Na targach motoryzacyjnych w Tokio, które odbędą się 22 październikatego roku zostanie pokazane nowe auto studyjne firmy Hyundai Motor Company.

 

20 luksusowych Arnage

Należąca do Volkswagena firma Bentley Motors, producent luksusowychsamochodów, w przyszłym roku wyprodukuje 20 egzemplarzy limuzyny Arnage,wytwarzanej ręcznie na indywidualne zamówienie.

 

Rekordowa Mazda RX-8

Organizacja FIA zatwierdziła pobicie przez Mazdę RX-8 aż 40 rekordówustanowionych podczas ubiegłorocznych prób prędkości na niemieckim torze wPapenburg.

 

Kolejny krok na drodze do obwodnicy Frampola

Decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającegona budowie obwodnicy miasta Frampol w ciągu drogi krajowej nr 74 JanówLubelski – granica państwa  wydał burmistrz Frampola. Obwodnica mawyprowadzić ruch tranzytowy z zabytkowego centrum miasta poza jego granice.Inwestycja ujęta jest w Programie Operacyjnym Rozwój Polski Wschodniej iprzewidziana do realizacji w latach 2011-2012. 

 

DW 835 Frampol – Biłgoraj w rozbudowie

Na odcinku Frampol - Biłgoraj rozpoczęto rozbudowę drogi wojewódzkiejnr 835. Koszt rozbudowy drogi wyniesie ok. 47 mln zł. Rozbudowa drogiwojewódzkiej na odcinku Frampol - Biłgoraj powinna zakończyć się wprzyszłym roku.

 

20 miesięcy na obwodnicę Frampola

Za dwadzieścia miesięcy kierowcy skorzystają z obwodnicy Frampola leżącej wciągu drogi krajowej nr 74. Drogowcy podpisali umowę z wykonawcą inwestycji.Wykonawca w ciągu miesiąca rozpocznie prace na realizację których makolejne 18 miesięcy oraz jeden miesiąc na rozliczenie prac. Kierowcy z nowejtrasy skorzystają w połowie września 2012 r. Inwestycja będzie kosztowałałącznie ok. 51 mln zł z czego dofinansowanie unijne wyniesie ok. 27,5 mlnzł.

 

Komfortowo na DW 835 Frampol-Biłgoraj

W województwie lubelskim poprawiły się warunki podróżowania na13 kilometrowym odcinku drogi wojewodzkiej nr 835 Frampol-Biłgoraj. Inwestycjawyniosła ponad 56,8 mln zł. Kwota 43,5 mln zł pochodzi ze środkówunijnych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019