Wyszukiwałeś:

84

. Znaleziono 383 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 84

Spróbuj też wyszukać: Lesko droga krajowa 84

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 383 wszystkich):

Wątek na forum: Wielkie inwestycje we Wrocławiu

Kiedy w końcu ruszy przebudowa ul.Borowskiej we Wrocławiu ~Wiola

 

Wątek na forum: Pierwsze Infiniti w Europie?

No jak w USA po dzisiejszym kursie dolara 2.84 zł zapłacimy za najdroższą wersję Infiniti FX45 AWD ze wszystkimi opcjami - 165 000 zł to w socjalistyczno-zbiurokratyzowanej-fanatycznej-skorumpowanej Polsce zapłacimy - 330 000 zł . Dziękuję postoję . ~liberał

 

Wątek na forum: A paliwa nadal tanieją

Chyba miało być, że na Łotwie za litr paliwa zapłacimy 3,84 zł albo słowo "tańsze" rozumiecie, delikatnie pisząc, nieprawidłowo. ~rafamiga

 

Wątek na forum: Od marca drożej na A2

Skoro teraz trzy 50-km odcinki A2 kosztują po 12 PLN każdy to po dobudowaniu przez Kulczyka 105-km z Nowego Tomyśla do Świecka trzeba będzie liczyć w sumie 60 PLN za przejażdżkę w jedną stronę tą drogą. Gdy w 2012 A2 dojedzie do Wawy [kolejne 100 km] to biorąc pod uwagę aktualne ceny przejazd ze ...

 

Dostawcze Ople też rekordowo

Sprzedaż dostawczych Opli w pierwszym półroczu okazała się rekordowowysoka. Wprawdzie do wyniku osiągniętego przez koncern VW sporo brakuje, ale itak ponad 84,5 tys. sprzedanych aut powinno zadowolić władze Opla.

 

Sposoby poprawy bezpieczeństwa na drogach

Na zlecenie Komendy Głównej Policji CBOS zapytał Polaków o sposoby poprawybezpieczeństwa na polskich drogach. 84 proc. badanych jako najskuteczniejszywskazało kontrolę trzeźwości. Niewiele mniej (72 proc.) ankietowanychwybrało budowę nowych dróg.

 

Rekordowy grant dla ADIF

Jak podaje Puls Biznesu, spółka ADIF (joint venture firmy Bosch i DensoCorporation), która buduje w Mirkowie pod Wrocławiem nową fabrykęfiltrów cząstek stałych, otrzyma rekordowo wysoki grant na inwestycję.Wsparcie ma wynieść aż ponad 84 mln zł.

 

Nowy Golf najbezpieczniejszy

Spośród wszystkich modeli, jakie zostały poddane testom zderzeniowymwedług nowych kryteriów, najlepiej wypadł jak do tej pory VolkswagenGolf szóstej generacji. Otrzymał on oczywiście łączny wynik pięciugwiazdek, a poza tym najwyższą łączną ocenę 84,6%.

 

Powolna stabilizacja na rynku pracy

84% firm nie zamierza zmniejszać zatrudnienia pracowników stałych, a90% - tymczasowych - wynika z badania planów pracodawcówprzeprowadzonego przez Instytut Badawczy Randstad i TNS OBOP.

 

Wątek na forum: Koniec Bristola

w Bham miałem okazję podziwiać takie cacko, zgniłozielony model Britannia z 84' icek_star

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019