Wyszukiwałeś:

842

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 842

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

 

Toyota Corolla: Polecam!

5 Samochód godny polecenia, mimo znacznychkosztów związanych z zużyciem paliwa!

 

Wątek na forum: Parlament Europejski za rocznym podatkiem

a bo to też w tym Europejsim (tfu!!) Parlamencie to siedzą sami złodzieje, biurokraci, socjaliści, którzy tylko na tym żerują ze rządzą wymyslaja kolejne bzdurne przepisy, prawa ustawy, podatki by tylko wydoić biednych ludzi ~UPR-owiec

 

Wątek na forum: rodzaj rozrządu w Toyota Celica z 2001 roku

Łańcuch czy pasek rozrządu występuje w Toyota Celica??? ~Mata

 

Wątek na forum: x

Łańcuch ~x

 

Wątek na forum: Toyota celica 2003 tuning

Witam! ;) Zakupiłem toyotę celice z 2003 roku. Chciałbym przeprowadzić tuning wizualny. Poszukuję kompletnych body kitów, lamp typu (lexus style) najlepiej w wersji czarnej. Prosiłbym o przesyłanie linków...lub czegokolwiek co mogło by mi pomóc. Z góry dzięki :) ~Janek

 

Jaguar XF oficjalnie

Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się coraz to świeższe informacje natemat nowego modelu przygotowywanego przez Jaguara. Tuż przed targami weFrankfurcie, gdzie auto ma zadebiutować, w mediach pojawiły się pierwszezdjęcia.

 

Dobre wyniki eksportu przemysłu motoryzacyjnego

Polska Izba Motoryzacji podała wyniki eksportu przemysłu motoryzacyjnego popięciu miesiącach 2007 r. W bieżącym roku na rynki zagraniczne trafiłyprodukty motoryzacyjne o łącznej wartości 6,47 mld euro. Wartość ta jestwyższa o ponad 842,84 mln euro od uzyskanej w analogicznym okresie wpoprzednim roku.

 

Ford Kuga - pierwszy crossover Forda

Obok nowej Fiesty prawdziwą gwiazdą na stoisku Forda podczas wystawysamochodowej w Genewie będzie model Kuga, którym Ford będzie chciałwłączyć się do gry w niezwykle konkurencyjnym w ostatnim czasie segmenciecrossoverów.

 

Lubelskie: bezpieczniej na wojewódzkich

Z początkiem lipca br. zakończono dwie inwestycje na drogachwojewódzkich Lubelszczyzny. Rozbudowano skrzyżowanie w Krasnymstawieoraz wyremontowano ponad 5 kilometrowy odcinek DW 849 na trasie Zamość –Jacnia – Wola Obszańska. Celem inwestycji była poprawa bezpieczeństwa iwarunków podróżowania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019