Wyszukiwałeś:

855

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 855

Spróbuj też wyszukać: droga 855

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Renault Megane: jak ładny tak awaryjny

3.25 Ładny samochód wygodny o dobrymkomforcie jazdy i tyle dobrego, rozrząd w tak nowym aucie wiecznie szwankujekońcówki drążków kier. można śmiało wymieniać co jakiś czas 1-2lata

 

Wątek na forum: Audi A8 z awarią poduszek

Niestety A8 to awaryjne auto, choć niektórzy mówią że prawdziwe Audi, to tylko A8 i Q7 ~Marek

 

Wątek na forum: Gasnie mi na gazie

po przejechaniu 20 paru km na gazie silnik sie wylacza i musze sie zatrzymac i poczegac chwile zanim pojade dalej. Na wolnych obrotach na paliwie zalewa mi silnik. Odpalam tylko na gazie. Osoba ktora mi sprzedala te auto powiedziala ze to jest jakis stycznik umieszczony po kierownica i gdy sie na...

 

Przebudowy w Stalowej Woli

Rozpoczyna się modernizacja ulicy Brandwickiej w ciągu DW 855 w Stalowej Woli.Prace budowlane obejmą 620-metrowy odcinek ulicy Brandwickiej, od skrzyżowaniaz Trasą Podskarpową do skrzyżowania z ul. Sandomierską.  Kontrakt owartości niemal 3 mln zł zrealizowany będzie do 16 sierpnia 2011 r.

 

DW 855 Stalowa Wola - granica województwa będzie przebudowana

Rusza drugi etap przebudowy drogi wojewódzkiej nr 855 Stalowa Wola– Olbięcin. Skanska podpisała umowę na modernizację 19 km trasypomiędzy Stalowa Wolą i m. Zdziechowice. Dzięki inwestycji o wartości niemal57,5 mln zł netto poprawi się komfort jazdy oraz bezpieczeństwokierowców i pieszych.

 

Prace na DW 855 Stalowa Wola-Olbięcin nabierają tempa

Nabierają tempa prace związane z przebudową drogi wojewódzkiej nr 855(DW 855) Stalowa Wola – Olbięcin. W związku z pracami budowlanymikierowców czekają utrudnienia na odcinku 19 km pomiędzy Stalowa Wolą iZdziechowicami, które modernizuje Skanska. Wartość inwestycji to około70 mln brutto.

 

Wątek na forum: Przemyśl wydłuży obwodnicę

Chyba z 885 a nie 855... ~z jaką drogą

 

Zaawansowane prace przy rozbudowie drogi Stalowa Wola-Olbięcin

Na trwającej od stycznia rozbudowie drogi wojewódzkiej nr 855 StalowaWola-Zaklików-Olbięcin w województwie podkarpackim widać jużznaczące postępy. Gotowe są mosty, część chodników i ścieżekrowerowych, a prace nawierzchniowe są mocno zaawansowane. Wykonuje je Skanskana zlecenie Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

 

Koniec utrudnień na DW nr 855 na Podkarpaciu

Zakończono rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 855 Olbięcin –Stalowa Wola. Prawie 19 km odcinek pomiędzy Stalową Wolą i Zdziechowicamizmodernizowała Skanska. Inwestorem jest Podkarpacki Zarząd DrógWojewódzkich w Rzeszowie. Wartość przedsięwzięcia to blisko 71 mlnzłotych.

 

Kolejne kilometry obwodnicy Przemyśla

Do użytku oddany został dodatkowy, 4-kilometrowy odcinek obwodnicy Przemyśla,który połączy drogę krajową nr 28 z drogą wojewódzką 855.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019