Wyszukiwałeś:

86

. Znaleziono 880 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 86

Spróbuj też wyszukać: włoszczowa-secemin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 880 wszystkich):

Korki na DK 86 Katowice – Sosnowiec

W czwartek (17 maja) rozpoczął się remont kolejnego wiaduktu (okoliceRoździenia) na odcinku Katowice – Sosnowiec w ciągu drogi krajowej nr86. GDDKiA, która jest inwestorem zadania informuje o utrudnieniach natym odcinku m.in. z powodu zwężenia jezdni. Prace potrwają 18 miesięcy.

 

Nowy Superb za 86.800 zł

Choć do oficjalnego debiutu rynkowego w naszym kraju nowej Skody Superbpozostały jeszcze ponad dwa miesiące, to już teraz można składaćzamówienia na to auto. Ceny rozpoczynają się od 86.800 zł.

 

Toyota FT-86 dopiero pod koniec przyszłego roku

Według najnowszych doniesień z Kraju Kwitnącej Wiśni Toyota FT-86 pojawisię w salonach nie wcześniej jak w listopadzie przyszłego roku. To dobrawiadomość, bowiem ostatnie plotki mówiły o opóźnieniutrwającym do 2012 roku.

 

Nowy bokser pod maską FT-86

Toyota zdradza w końcu szczegóły dotyczące modelu FT-86.

 

Toyota GT 86 na sterydach

Świat nie ochłonął jeszcze po premierze nowej sportowej Toyoty, modelu GT86, a już pojawiają się informacje, że japońscy inżynierzy pracują nadmocniejszą wersją tego modelu.

 

Wystartowała produkcja dwóch bliźniaków

W japońskiej fabryce Fuji Heavy Industries Ltd., który jest producentem Subaru rozpoczęła się produkcja dwóch bliźniaczych modeli - SubaruBRZ oraz Toyoty GT 86.

 

Toyota: Sportowy bliźniak bez dachu

Oddział Toyoty zajmujący się sportem motorowym przedstawił pod konieczeszłgo tygodnia specjalnie przygotowaną wersję modelu Scion FR-S,który jest amerykańską wersją Toyoty GT 86. Toyota Racing ma zaszczytprzedstawić samochód Scion FR-S Speedster.

 

Pierwsza akcja serwisowa bliźniaków

Na naszym rynku dopiero co zadebiutowała Toyota GT 86, a o Subaru BRZ możnapowiedzieć, że wkrótce zadebiutuje. W Stanach zaś już ma miejsce pierwsza akcja serwisowa tych modeli.

 

Remontują mosty na DK 86 w Wojkowicach Kościelnych

Rozpoczyna się remont mostów w Wojkowicach Kościelnych w ciągu DK 86 wwojewództwie śląskim. W ramach robót budowlanych wyburzonezostaną 4 mosty, w miejsce których powstaną nowe obiekty. Prace,które wykona Budimex wyniosą7 mln zł.

 

Toyota GT86 w wersji cabrio. I nie tylko

Zbliżająca się powoli wystawa w Genewie będzie m.in. miejscem światowejpremiery koncepcyjnej jeszcze wersji modelu GT 86 z otwieranym dachem. Toyotapokaże także dwumiejscowe miejskie autko oraz produkcyjną już wersję Aurisakombi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019