Wyszukiwałeś:

866

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 866

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

 

Peugeot 307: Polecam

4.25 autko warte kupna:) Polecam pali nie zamalo nie za duzo nie wierzcie ludziom ze pali 7 l . po miescie bo to wal chybajak ktos jezdzi max 50 i nie piluje silnika ale co to za jazda niech sobie skodekupi to mu bedzie palila 7 litrow ale to juz ni...

 

Wątek na forum: Logan pięknieje

nie no bez jaj, jakie pieknieje!!! to ze dali nowe materialy i jakies gadzety nie zmienia faktu ze pozostanie brzydalem ~radzio

 

Nowe Kangoo we Frankfurcie

Od premiery pierwszej generacji tego samochodu w 1997 roku sprzedało się jużprzeszło 2.200.000 egzemplarzy tego modelu. Renault Kangoo zrewolucjonizowałosegment samochodów rekreacyjno-użytkowych. Jego najnowsza odsłona jestwłaśnie prezentowana we Frankfurcie.

 

Produkcja aut dalej w dołku

W styczniu bieżącego roku polskie fabryki opuściło prawie 58 tysięcy nowychaut. Wynik ten jest nieco lepszy niż w grudniu ubiegłego roku, jednak wdalszym ciągu produkcja utrzymuje się na niższym poziomie niż w analogicznymokresie 2008 roku.

 

Nowoczesna granica polsko-ukraińska

Uchwalony „Program rozwoju infrastruktury granicznej napolsko-ukraińskiej granicy państwowej w latach 2010-2013” zakładausprawnienie funkcjonowania granicy polsko-ukraińskiej szczególnie wobliczu nadchodzących Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 r.

 

Rusza budowa przejścia granicznego z Ukrainą

Podpisano umowę na budowę przejścia granicznego w Budomierzu (woj.podkarpackie). Mimo rocznego opóźnienia związanego z przedłużaniemsię procedur przetargowych – wykonawca, firma Erbu S.A, obiecałdołożyć starań, aby inwestycja zdolna była obsłużyć kibicówudających się na Ukrainę na mecze turnieju Euro 2012.

 

Wątek na forum: deska rozdzielcza

Świeci mi się kontrolka w kształcie litery T wie ktoś od czego ona jest? ~piotrek1981

 

Ruszyła budowa dróg przygranicznych na Podkarpaciu

Rozpoczęła się budowa drogi dojazdowej do przejścia granicznego orazprzebudowa drogi wojewódzkiej Nr 866 Dachnów - Lubaczów -Krowica Hołodowska - Granica Państwa na odcinku Lubaczów –Budomierz w województwie podkarpackim. Termin zakończenia robótplanowany to październik 2012 roku.

 

DW 866 do przejścia granicznego jak nowa

Na Podkarpaciu otwarto drogę wojewódzką nr 866 wiodąca do przejściagranicznego z Ukrainą w Budomierzu, w powiecie lubaczowskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019