Wyszukiwałeś:

867

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 867

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

 

Ford Fiesta: Fajne autko.

4.5 Jest to auto idealne do dojazdów do pracymałe, zwinne i nie mające zbyt wygórowanego apetytu na paliwo. Silnik 1,25Zetec 75 KM jest bardzo dynamiczny więc w mieście nie trzeba tak częstoużywać drążka skrzyni biegów. Na rodzinne wyjazdy na wczasy...

 

Wątek na forum: Nowe, mocniejsze Toledo

spoko seat bardzo mi się podoba ~Kamil

 

Wątek na forum: Prezentacja stylistyki Volkswagena EOS

auto jest ladne,ciekawe czy ma szczelny dach? ~marek

 

Tytuł Van of the Year 2004 dla VW Transporter

Zwycięstwo Transportera jest godne podkreślenia, ponieważ zdobył on aż 115punktów, podczas gdy jeden kandydat mógł maksymalnie zgromadzić126 punktów.

 

Już pięć milionów Audi A6

Dzisiaj (31 stycznia) z taśmy produkcyjnej fabryki w Neckarsulm zjechałpięciomilionowy egzemplarz modelu A6, który swoją karierę, jeszcze jako Audi100, rozpoczął przed 37 laty.

 

Skoda poprawia bilans

Skoda Auto sprzedała więcej samochodów w okresie styczeń-listopad 2005 wporównaniu z całym rokiem 2004. Łącznie w br. na rynek trafiło 452 973nowych, czeskich aut.

 

Civic i Honda na plusie

Niezwykle imponująco wygląda zeszłoroczny wynik sprzedaży Hondy na StarymKontynencie na tle całego europejskiego rynku motoryzacyjnego.

 

Obwodnica Hrebennego gotowa

Do użytku oddano ponad 2 km odcinek obwodnicy Hrebennego w ciągu drogikrajowej nr 17 Tomaszów Lubelski – Hrebenne. Zasadnicze pracetrwające od 2006 roku zakończyły się już na początku bieżącego roku,jednak konieczny był jeszcze odbiór drogi.

 

115 tys. aut od początku roku

Tyle dokładnie nowych pojazdów nabyli Polacy od początku stycznia dokońca kwietnia br. Wynik ten można uznać za mały sukces, bowiem to o 17,3%więcej aut niż w roku ubiegłym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019