Wyszukiwałeś:

87

. Znaleziono 336 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 87

Spróbuj też wyszukać: 28

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 336 wszystkich):

Wątek na forum: Aluminiowe Scanie

scanie to najlepsze wozy ciężąrowe ~ktoś

 

Samochody, silniki, części - motoryzacyjne 'ciepłe bułeczki'

W okresie styczeń-lipiec br. przemysł motoryzacyjny w Polsce wyeksportowałprodukty na łączną wartość ponad 8 mld euro. Największym popytem narynkach europejskich cieszą się samochody osobowe i samochodytowarowo-osobowe, części i komponenty oraz silniki wysokoprężne. Ichłączny udział w eksporcie branży wyniósł prawie 87 proc.

 

Miliardowy budżet Małopolski

W 2007 roku budżet krakowskiego oddziału GDDKiA przekroczy miliard złotych. Wprzeliczeniu: na każdy kilometr małopolskiej sieci wydane zostanie ponad 1,2mln złotych.

 

Za rok obwodnica Starego Sącza

Prawdopodobnie już w kwietniu 2008 roku kierowcy przejadą nowym mostem naDunajcu i obwodnicą Starego Sącza. Obwodnica o długości 3,5 km połączydrogę w kierunku przejścia granicznego w Piwnicznej z drogą krajową nr 87Chełmiec - Gołkowice - Krościenko. Inwestycja wyniesie blisko 50 mln zł.

 

Nowatorska przeprawa przez Dunajec

Zakończono budowę pierwszego segmentu ponad 300-metrowego mostu przez Dunajec,stanowiącego część obwodnicy Starego Sącza. Mostów budowanych wwykorzystywanej podczas inwestycji technologii jest tylko kilka na świecie, wEuropie będzie on pierwszy.

 

KIA Soul na piątkę w Euro NCAP

W opublikowanych dzisiaj, najnowszych wynikach testów zderzeniowych EuroNCAP samochód Kia Soul otrzymał w rankingu tej organizacji najwyższąocenę pięciu gwiazdek. Osiągnięte przez Kia Soul wyniki – odpowiednio87%  w zakresie ochrony pasażerów dorosłych i 86% w zakresieochrony dzieci oraz 86% dla wyposażenia bezpieczeństwa – plasują tenmodel w czołówce najbezpieczniejszych pojazdów segmentu B.

 

Zmiany na mapie dróg krajowych

Budowa szos, ulic lub obwodnic wpłynęła za zmiany na mapie drógkrajowych. Od pierwszego stycznia 2010 roku kilka odcinków drógstraciło status krajowych, pojawiły się też nowe. Poniżej na podstawieinformacji GDDKiA prezentujemy wykaz zmian.

 

Prace w Starym Sączu na DK 87

Trwa przebudowa przepustu i skrzyżowania drogi krajowej nr 87 z ul. Topolową wStarym Sączu (woj. małopolskie).

 

Utrudnienia na DK 87 w nowosądeckim

W Obłazach Ryterskich, powiat nowosądecki, obowiązuje tymczasowa organizacjaruchu na DK 87 w związku z  remontem uszkodzonych elementów pasadrogowego przez osuwisko.  Ruch pojazdów odbywa się wahadłowo isterowany jest sygnalizacją świetlną.

 

Nowym mostem na Słowację

Przejście graniczne między Polską a Słowacją w miejscowości Piwniczna materaz nowy most. Nowa przeprawa w ciągu drogi krajowej nr 87 pozwoli kierowcomuniknąć utrudnień i omijać niebezpieczne osuwiska między Piwniczną aMniszkiem na Słowacji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019