Wyszukiwałeś:

871

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 871

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Hyundai Sonata: Sonata II

4.75 Dużo lepszy niż oklepane niemiecki idelikatne francuskie auta

 

Wątek na forum: S-3 do Lubawki

Niech buduja ta droge i najlepiej jakby zaczeli od obwodnicy Bolkowa,Kamiennej Gory i Lubawaki. Pozniej powinni polaczyc je w jeden ciag od granicy do Legnicy. Bo za pare lat okaze sie ze mamy wylot atostrady z Czech gdzies na polu na zachod od Lubawki. I jak wtedy zaczna tam jezdzic wiel...

 

Zakończony remont odcinka DW 871

Zakończyła się modernizacja prawie 17 km odcinka drogi wojewódzkiej nr871 z Tarnobrzegu do Stalowej Woli. Kontrakt o wartości 23,2 mln zł obejmowałrównież budowę mostu na rzece Łęg w Jamnicy.

 

Powstanie obwodnica Grębowa na DW 871 Nagnajów - Tarnobrzeg - Stalowa Wola

Rozpoczęto budowę obwodnicy Grębowa. Planowany termin zakończenia inwestycjipod nazwą „Budowa Obwodowej Grębowa w ciągu drogi wojewódzkiejnr 871 Nagnajów - Tarnobrzeg - Stalowa Wola" to koniec 2011 roku.Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniesie blisko 44 mln zł, w tymdofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramachRegionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata2007 - 2013 to niemal 38 mln zł.

 

Przebudowa wiaduktu w Stalowej Woli dobiega końca

Przebudowa wiaduktu w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 871 Nagnajów -Tarnobrzeg - Grębów - Stalowa Wola dobiega końca. Zakończenie pracplanowane jest na koniec listopada 2010 roku.

 

DW 871 w Tarnobrzegu będzie jak nowa

Droga wojewódzka nr 871 przebiegającej przez Tarnobrzeg zostaniezmodernizowana. Kontrakt o wartości 44,3 mln zł netto podpisano z firmaSkanska. Prace związane z realizacją kontraktu potrwają do października 2013roku.

 

Kolejny odcinek DW 871 przebudowany

Oddano do użytku przebudowany odcinek drogi wojewódzkiej nr 871 StalowaWola – Tarnobrzeg w miejscowości Jeziórko. W ramach projektuzostał przebudowany 2 km odcinek drogi, całkowity koszt inwestycji to blisko10 milionów złotych.

 

Nowa obwodnica w ciągu DW 871

Uroczyście oddano do użytku ponad pięciokilometrową obwodnicę Grębowa wciągu drogi wojewódzkiej nr 871 Stalowa Wola - Tarnobrzeg -Nagnajów.

 

Tarnobrzeg: wiadukt juz gotowy

Po blisko dwóch latach zakończył się jeden z etapównajwiększej inwestycji drogowej w historii Tarnobrzegu.Wiadukt, powstały wramach przebudowy drogi wojewódzkiej nr 871 przebiegającej przezTarnobrzeg, kosztował blisko 22 mln zł.

 

Zakończono przebudowe DW 871 w Tarnobrzegu

Zakończyła się modernizacja drogi wojewódzkiej nr 871 przebiegającejprzez Tarnobrzeg. Na inwestycję o wartości niemal 60 mln zł Tarnobrzegotrzymał ponad 46 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019