Wyszukiwałeś:

872

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 872

Spróbuj też wyszukać: 454

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

 

Subaru Legacy: Ocena samochodu Subaru

5 Samochód niezawodny z napędem na 4koła,bardzo dobrze się trzymający drogi nawet w zimie na śniegu ilodzie, świetny komfort jazdy, tłumienie drgań na dziurawych polskichdrogach z powodu świetnego zawieszenia pneumatycznego - poduszkipowietrzn...

 

Wątek na forum: Całkiem inny WRX

wygląda jak astra jedynka... ~eee

 

Kolejna inwestycja zakończona

Zakończyła się przebudowa ponad 21 km drogi wojewódzkiej nr 872 na odcinkuBaranów Sandomierski-Majdan Królewski w woj. podkarpackim. Całkowity kosztinwestycji to ponad 20 mln zł. Dofinansowanie UE wyniosło około 15 mln zł.

 

Czarne chmury nad A2?

Czy kontrolowana przez Jana Kulczyka firma Autostrada Wielkopolska podbije cenęza budowę na Euro 2012 autostrady A2 do Niemiec, chociaż koszty budowydróg w Polsce gwałtownie spadają?

 

Focus liderem polskiego rynku CFM 2009

Mimo recesyjnej rzeczywistości wynajem długoterminowy na rynku polskim trzymasię dość mocno i, jak widać, jest bardziej odporny na gospodarczezawirowania niż inne sektory. Liderem polskiego rynku wynajmu długoterminowegozostała ponownie firma Masterlease.

 

NIK : lubelskie i podkarpackie drogi niebezpieczne dla życia

Wyeksploatowane drogi i mosty w województwie lubelskim i podkarpackimstanowią realne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi. Zły stan technicznynawierzchni, niewłaściwa organizacja ruchu, brak podstawowych oznaczeń - totylko niektóre z zarzutów NIK wobec zarządców dróg.

 

NIK: Nie wszystkie drogi powstaną na Euro 2012!

Kolejna przeprowadzona przez NIK kontrola stanu przygotowań do zbliżającychsię w naszym kraju mistrzostw Euro 2012 potwierdziła, że sąopóźnienia. Aż 28 proc. zadań inwestycyjnych przesunięto na okres porozpoczęciu mistrzostw, w tym 20 zadań w zakresie budowy drógekspresowych.

 

Bezpieczniejsze polskie drogi

670 mniej osób zabitych, 7.174 mniej osób rannych i 5.420 mniejwypadków – Komenda Główna Policji podsumowała ubiegły rokna polskich drogach. Zmniejszyła się także liczba zatrzymanychkierowców będących pod wpływem alkoholu. Kolejny rok z rzędu spadłarównież liczba skradzionych samochodów.

 

Koncept Renault jak nowe Kangoo

Na 64th Frankfurt Motor Show Renault zaprezentuje koncept Frendzy, którywydaje się być autem, mogącym być zwiastunem następcy Kangoo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019