Wyszukiwałeś:

879

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 879

Spróbuj też wyszukać: 804

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

 

Toyota Yaris: Yaris 2003

4 małe ale warte kupna autko

 

Wątek na forum: Polska akcyza niezgodna z prawem UE

no to super, to teraz sie zacznie, pozwy, wnioski, skargi, ciekawe jak z tego wybrną nasi madrzy rządzący ~alek

 

Citroen C2 VTS: Maluch o sportowych ambicjach

Nosząc się z zakupem nowego samochodu bardzo często chcemy, żeby spełniałon szeroko pojęte wymogi funkcjonalności. Musi być atrakcyjny z wyglądu,zwinny w mieście, a po energicznym wciśnięciu przepustnicy powinien"wgniatać" w fotele. Gdyby pominąć kwestię ceny, to Citroen C2 VTSmógłby być jednym z mocniejszych kandydatów w segmencie autmałych.

 

Szansa na lepsze podwarszawskie drogi

Jakie w perspektywie najbliższych lat są szanse usprawnienia połączeńkomunikacyjnych regionu otwockiego ze stolicą oraz rozwoju sieci transportowej?Szansa istnieje – na pewno tworzą ją dostępne dla regionu mazowieckiegośrodki funduszy Unii Europejskiej, przyznane w perspektywie budżetowej2007-2013. Wykorzystanie tej szansy jednak nie będzie łatwe.

 

Warszawa: Otwarto oferty cenowe na Most Północny

Po kilkukrotnym przekładaniu terminu, udało się w końcu otworzyć ofertycenowe w przetargu na budowę Trasy Mostu Północnego w Warszawie.Złożyło je ośmiu potencjalnych wykonawców. Firmy liczą sobie zarealizację inwestycji od ponad 977 mln zł do blisko 1,5 mld zł.

 

Nocna jazda skróci czas pracy kierowców

Zgodnie z zaproponowaną wczoraj nowelizacją ustawy o czasie pracykierowców, w nocy kierowca nie będzie musiał już pracować co najmniejczterech godzin, aby jego czas pracy był ograniczony do limitu dziesięciugodzin. Taką zmianę wymusiła Komisja Europejska, bowiem obecnieobowiązujące w Polsce przepisy są niezgodne z unijnymi.

 

Znowelizowano ustawę o czasie pracy kierowców

Pracodawcom w firmach transportowych będzie łatwiej prowadzić ewidencjęczasu pracy kierowców. Do rozliczenia będzie można użyć m.in.wydruków i plików pobranych z karty kierowcy i tachografucyfrowego. Nowelizacja dostosowuje także przepisy dotyczące pracy w nocy, dounijnych standardów.

 

Komu z górki, komu pod...

Produkcja aut w Polsce spadnie w tym roku o ok. 12 proc. To i tak mniej niżprognozowano na początku roku. Po styczniowym spadku produkcji o ponad jednątrzecią spodziewano się bowiem dalszego pogarszania wyników. Jednakwprowadzenie dopłat za złomowanie starych aut osłabiło skutki kryzysu. AFiatowi pozwoliło ustanowić nowe rekordy sprzedaży. Jak zapowiada siękońcówka roku dla polskich producentów aut?

 

F1: Rubens najszybszy

Brazylijczyk Rubens Barrichello (Williams) był najszybszym kierowcą podczasczwartkowej sesji testowej na torze Jerez. Dobrze spisał się także debiutantRenault, Witalij Pietrow. Rosjanin zanotował drugi najlepszy wynik okrążenia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019