Wyszukiwałeś:

88

. Znaleziono 438 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 88

Spróbuj też wyszukać: 902

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 438 wszystkich):

Gliwicka "dekawka" w remoncie

Dzisiaj tj. 31 lipca rozpoczął się długo oczekiwany remont ponad7-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 88 w Gliwicach - betonowy fragmentAlei Jana Nowaka - Jeziorańskiego. Prace potrwają do końca października 2007roku.

 

Obwodnicy Gliwic ciąg dalszy

Ruszyły prace przy budowie części zachodniej obwodnicy drogowej Gliwic. Kosztrealizacji kontraktu finansowanego w całości ze środków budżetumiejskiego wyniesie ponad 11 mln zł. Oficjalne przekazanie placu budowywykonawcy nastąpiło pod koniec czerwca br.

 

Gliwice: Remont wiaduktu na finiszu

Urząd Miejski w Gliwicach poinformował o kończącym się remoncie wiaduktudrogowego nad ulicą Folwarczną w Gliwicach. Modernizowany obiekt znajduje sięw ciągu drogi krajowej nr 88. Prace powinny zakończyć się w drugiej połowiegrudnia bieżącego roku.

 

Kolejny odcinek obwodnicy Gliwic

W zeszłym roku przekazano do użytku pierwszy odcinek  zachodniejobwodnicy Gliwic. Trasa prowadzi od węzła na DK nr 88 (obok Centrum HandlowegoARENA) – poprzez ul. Okulickiego – do skrzyżowania z ul.Sowińskiego.  Teraz trwają przygotowania do realizacji kolejnej częścitrasy od ul. Sowińskiego do ul. Daszyńskiego.  Inwestycja ma zakończyćsię w 2011 roku.

 

Autostradami wokół Gliwic

Trwają prace przy gliwickim odcinku autostrady A1 (od węzła GliwiceMaciejów do węzła Gliwice – Sośnica). Jest to odcinekzamykający 33 km obwodnicę górnośląskiego miasta. Pozostałączęść obwodnicy  tworzą: autostrada A4 (od węzła Gliwice –Kleszczów do węzła Gliwice – Sośnica) oraz tzw. stara autostradaczyli droga krajowa nr 88. Gliwice mają to szczęście, że budowa autostradyjest inwestycją rządową (inwestorem jest Generalna Dyrekcją DrógKrajowych i Autostrad) dofinansowaną z funduszy unijnych. Prace powinnyzakończyć się w połowie 2011 roku.

 

Remont mostu w ciągu DK 88 w Gliwicach

Trwają prace przy remoncie części mostu nad Kłodnicą i ulicą Portową wciągu drogi krajowej nr 88 w Gliwicach. Z tego powodu wyłączono zeksploatacji dwa pasy jezdni w kierunku z Wrocławia do Bytomia. Ruch odbywasię w obydwie strony na pozostałej części drogi. Roboty powinny sięzakończyć do 31 maja – deklaruje Zarząd Dróg Miejskich wGliwicach.

 

88 mln za budowę łącznika Świdnicy z autostradą A4

Budowa nowej drogi łączącej Świdnicę z drogą krajową nr 5 i dalejautostradą A4 będzie kosztowała 88 mln zł. Na taką sumę opiewa umowapodpisana z wykonawcą prac konsorcjum Heilit + Woerner i Strabag. Planowanyłącznik między Świdnicą a autostradą A4 stanie się ważną częściąnowego układu komunikacyjnego na linii Wałbrzych – Świdnica –Żarów – autostrada A4. Budowa drogi powinna zakończyć się w2011 roku.

 

Naprawa wiaduktu w Gliwicach

Od 15 czerwca do 15 września będzie prowadzona naprawa wiaduktu na DrodzeKrajowej nr 88, zlokalizowanego przy granicy Gliwic z Zabrzem. Obiekt znajdujesię w pobliżu budowanego węzła „Gliwice – Maciejów”i łączy DK 88 z ul. Chorzowską.

 

Kolejna inwestycja w Gliwicach zakończona

Zakończyła się przebudowa ulic Pionierów i Perseusza (od ronda przyDrodze Krajowej nr 88 do skrzyżowania z ul. Oriona) w Gliwicach. Remont tychulic pośrednio wiązał się z budowaną w ich sąsiedztwie estakadą nadtorami kolejowymi. Konieczne było połączenie obiektu z ul. Perseusza.

 

Aston Martin i droga smoka

Do Pekinu Aston Martin przywiózł trzy specjalne wersje swoich modeli. W Chinach debiutowały DBS Volante, Virage Coupe oraz V8 Vantege S Cupe w wersjiDragon 88.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019