Wyszukiwałeś:

886

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 886

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

 

Suzuki Grand Vitara: sredniak

3.75 AUTO JEST BARDZO GLOSNE PRZEBIEG 15 TYSZAWIESZENIE STUKA I PISZCZY JAK W 20 LETNIM FIACIE

 

Wątek na forum: Toyota najwartościowszą marką

Super.Ale? co ma w spólnego COCA-COLA z samochodami????????????!!!!!!!!!!!!i kogo obchodzi 67mln dol producenta picia?.Moim zdaniem panie redaktorze nalerzy ten błąd skreślić i poprawić. ~bugatti

 

Wątek na forum: Problemy z silnikiem d 16

Witam, mogłby miktoś pomóc? Mam problem z silniekiem diesla d 16, niedawno zakupiłem swój samochód i pewnego razu podczas jazdy silnik zaczął się dusić, rwać i stracił moc, jednocześnie zaczął strasznie dymić, przy próbach uruchomienia dym był jeszcze większy, wymieniłem wszystkie filtry, a pr...

 

Modernizacja DK nr 44

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie,poinformowała o otwarciu ofert w przetargu na modernizację drogi krajowej nr44 na odcinku Jaśkowice - Skawina.

 

Miliona nie będzie

Mimo iż liczba sprowadzanych do kraju używanych aut wciąż jest duża,najwyższa od 2004 roku, to raczej nie zostanie przekroczona granica milionasamochodów.

 

Dobry rok dla małopolskich drogowców

Rok 2007 był kolejnym rekordowym pod względem nakładów na inwestycje imodernizacje dróg w Małopolsce. Na budowę i remonty dróg wydanoaż 900 mln zł, co w porównaniu do poprzedniego roku stanowi wzrost o135%.

 

I półrocze na polskich drogach

Nieco mniej wypadków drogowych i odnotowanych kolizji, mniej zabitych irannych - tak wynika ze statystyki bezpieczeństwa na polskich drogach wpierwszym półroczu tego roku. Liczby trochę mniejsze, jednak cały czasbardzo wysokie, stawiające nasz kraj w niechlubnej czołówce państweuropejskich.

 

Obwodnica Brzozowa w przetargu

Ogłoszony został przetarg na budowę obwodnicy Brzozowa w województwiepodkarpackim. Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to koniec 2015roku.

 

Obwodnica Sanoka z decyzją środowiskową

Wykonany został kolejny krok w kierunku budowy obwodnicy Sanoka. Jest jużdecyzja środowiskowa dla tej inwestycji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019