Wyszukiwałeś:

892

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 892

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

 

Peugeot 407: Wahania, wahania

3.75 W sumie auto jest bardzo przyjemnezarówno pod kątem wykonania, jak i designu. Przymykam oczy na ciasnotę ztyłu, bo rzadko mam tam komplet. Jedno co kładzie to auto, to "pierdółki",z reguły elektronika, która potrafi np. włączyć sama wycieracz...

 

Wątek na forum: Lexus: SMS uchroni przed kradzieżą

Lexus is the best. Żadne niemieckie auto nie dorównuje mu ilością nowinek technicznych i wyposażenia...Szkoda tylko, że w Europie wolą niestety auta niemieckie ze względu na serwis...(większa dostępność serwisu) ~Rixi

 

Wątek na forum: volvo 760

mam problem z pilotem od centralnego zamka.pilot dzialal bez zarzutu,miesiac polezal ,bo bylem za granica i teraz nie dziala.wymienilem baterie w pilocie na nowa i nic.pomocy!!!!nie moge dostac sie do srodka,bo klucz mam tylko od stacyjki,ktora byla wymieniana ~damiano

 

Fiat odzyskuje akcje Ferrari

Włoski koncern samochodowy Fiat odkupił właśnie od Mediobanca oraz resztyczłonków konsorcjum bankowego 2,3 miliony akcji Ferrari, stanowiących 28,63procent kapitału spółki. Tym samym odzyskał część, która zostałasprzedana w 2002 roku z powodu kryzysu finansowego.

 

Uwaga! Kolejny długi weekend

Zaledwie trzy tygodnie po długim weekendzie majowym znów możemy zrobićsobie dłuższy odpoczynek od pracy, tym razem związany z Bożym Ciałem.Niestety, z pewnością znów zrobi się niebezpiecznie na drogach.

 

Dłuższe przebiegi na oponach Continental

O 22 procent dłuższe przebiegi przed wymianą – to najważniejszy wyniktestu porównawczego opon Continental, przeprowadzonego wewspółpracy z niezależną firmą autokarową.

 

Bieszczadzka droga do remontu

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg naopracowanie dokumentacji i uzyskanie prawomocnej decyzji o zezwoleniu narealizację inwestycji drogowej dla zadania pn. Rozbudowa drogiwojewódzkiej nr 892 Zagórz – Komańcza oraz drogiwojewódzkiej Nr 897 na odcinku Komańcza – Radoszyce.

 

Wkrótce ruszy przebudowa drogi z Zagórza do Komańczy

Jest decyzja Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w sprawie środowiskowych uwarunkowań na realizację inwestycji dotyczącej przebudowydrogi wojewódzkiej nr 892 Zagórz-Komańcza. Szacuje się, żeprzebudowa wyniesie ponad 80 mln zł.

 

Z Zagórza do Komańczy po nowej drodze

Otwarto rozbudowany, prawie 29-kilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr892 w woj. podkarpackim.  Prace prowadzone były od września 2012 roku iwyniosły ponad 128 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019