Wyszukiwałeś:

894

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 894

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

 

Ford Ka: sa lepsze

3.75 za ta kase mozna kupicnawet kombi

 

Wątek na forum: Nadciąga nowy Touareg

nierozumie czemuludzie kupują takie nieporęczne auta w mieście :(a widuję je głównie w miastach:(ani zaparkować ani obrócić a i image wątpliwy:( ~raiders

 

9. rok rekordów

Rok po roku, przez kolejnych dziewięć lat Toyota zwiększała swoją sprzedażna europejskim rynku. W ubiegłym roku sprzedaż na Starym Kontynencie wyniosła964.208 nowych aut.

 

WRC: Loeb nowym liderem

Francuz Sebastien Loeb tuż przed końcem tegorocznego sezonu został nowymliderem Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata WRC i stoi przed ogromnąszansą wywalczenia swojego czwartego tytułu. Kierowca Citreona C4 WRC wubiegły weekend wygrał asfaltowy Rajd Irlandii i przed ostatnią eliminacjąma nad swoim najgroźniejszym rywalem, Finem Marcusem Groenholmem (Ford FocusWRC) 6 punktów przewagi.

 

PZPM: sprzedaż samochodów użytkowych w grudniu 2009

Po raz pierwszy od długiego czasu, dane firm członkowski PZPM przynosząchociaż odrobinę optymizmu. Grudzień, jako jedyny miesiąc w ubiegłym roku,przyniósł wzrost sprzedaży nowych samochodów użytkowych. Choćspecjaliści już przewidują poprawę sprzedaży, na razie mimo lepszychwyników w końcówce roku, wydaje się, że jest to nadal bardzosłabe światło w ciemnym tunelu. Branża nadal jest na sporym minusie - wcałym bowiem 2009 roku sprzedano 51 716 samochodów. Było to mniej o 28894 (35,8%) niż w 2008 roku.

 

Przedpremiera BMW Serii 6 Coupe

BMW pokazało oficjalnie zamkniętą wersję nowej Serii 6 tuż przed premierąauta na Shanghai Auto Show w kwietniu.

 

Most na małej pętli bieszczadzkiej będzie jak nowy

85-metrowy most przez rzekę San w miejscowości Rajskie doczekał sieprzebudowy. Obiekt zlokalizowany jest w ciągu drogi wojewódzkiej nr 894Hoczew – Czarna, czyli w ciągu biegnącej dookoła Jeziora Solińskiegotzw. „małej pętli bieszczadzkiej”. Prace budowlane o wartościponad 4,3 mln zł wykona Skanska. Prace potrwają do końca października br.

 

Więcej o BMW "szóstce" coupe

Wprawdzie nowa seria 6 BMW w sprzedaży pojawi się jesienią, na żywo po razpierwszy w Europie będzie można ją zobaczyć na wystawie we Frankfurcie, alejuż teraz bawarski koncern zdradza niemal wszystkie sekrety na jej temat.

 

Most na małej pętli bieszczadzkiej

Skanska zakończyła przebudowę 85 metrowego mostu w miejscowościRajskie.  Dzięki inwestycji o wartości ponad 4,73 mln zł brutto małaobwodnica Bieszczadów zyskała odnowioną i bezpieczną 3 przęsłowąprzeprawę przez rzekę San. Obiekt został udostępniony kierowcom już 17października br. - niemal 2 tygodnie przed terminem wynikającym z umowy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019