Wyszukiwałeś:

897

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 897

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

 

Audi A8: autko warte polecenia

5 jak bym miał ponownie wybrać to napewno tenmodel !!! pomykam nim nadal i jest super

 

Wątek na forum: Nowe propozycje Mitsubishi

jednym slowem zajebista fura ja chce taka...... ~zuzia

 

Wątek na forum: Volvo C70

Bardzo fajny samochód. Ładny i sportowy, szkoda tylko że ja nie mogę go mieć, ale za to kupiłem sobie S40 bo jest bardzo podobna. ~Treska

 

Wątek na forum: Jeszcze bardziej emocjonujące Volvo C70

Całkiem udany samochód jednak jest jedna rzecz której mi bardzo brakuje. Jest to możliwość otwierania dachu z pilota przy kluczyku. Byłaby to bardzo przydatna opcja (ma cos takiego np merc slk). Inne wady to dość duze spalanie wersji t5. Ponad 12 litrow w ruchu mieszanym to norma (mam wersje z m...

 

VW najbardziej popularny w Europie

Samochody marki Volkswagen były najczęściej kupowane w zeszłym roku naStarym Kontynencie. Również Grupa VW nie miała sobie równych pod względemliczby sprzedanych nowych aut.

 

115 tys. aut od początku roku

Tyle dokładnie nowych pojazdów nabyli Polacy od początku stycznia dokońca kwietnia br. Wynik ten można uznać za mały sukces, bowiem to o 17,3%więcej aut niż w roku ubiegłym.

 

35 lat "Malucha"

Dokładnie 6 czerwca 1973 roku zmontowano w zakładach dawnej FabrykiSamochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej pierwsze egzemplarze Fiata126p. Samochód powstał z oryginalnych włoskich części, gdyżwcześniej, od 1972 roku w zakładach Fiata w Cassino trwała już jego seryjnaprodukcja.

 

Bieszczadzka droga do remontu

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg naopracowanie dokumentacji i uzyskanie prawomocnej decyzji o zezwoleniu narealizację inwestycji drogowej dla zadania pn. Rozbudowa drogiwojewódzkiej nr 892 Zagórz – Komańcza oraz drogiwojewódzkiej Nr 897 na odcinku Komańcza – Radoszyce.

 

Wkrótce ruszy przebudowa drogi z Zagórza do Komańczy

Jest decyzja Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w sprawie środowiskowych uwarunkowań na realizację inwestycji dotyczącej przebudowydrogi wojewódzkiej nr 892 Zagórz-Komańcza. Szacuje się, żeprzebudowa wyniesie ponad 80 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019