Wyszukiwałeś:

8c X

coupe X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 8c coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Wielkie show Alfa Romeo

Nowe szkice sensacyjnego modelu Alfa Romeo 8C Coupe ukazały się właśnie naoficjalnej stronie internetowej producenta. Robiące wrażenie materiałyzostały opublikowane przed ostatecznym debiutem planowanym na wrześniowe targimotoryzacyjne w Paryżu.

 

Będzie 8C Spider

Alfa Romeo szykuje nie lada gratkę dla fanów sportowych modeli z otwieranymdachem. Sergio Marchionne zapowiedział, iż powstanie model 8C Spider, czyliwersja cabrio limitowanej serii 8C Competizione.

 

Tylko 500 sztuk Alfa Romeo 8C Spider

Jak dotąd wiadomo było, że wersja cabrio super-sportowej Alfy Romeo 8C,podobnie jak jej wariant o nadwoziu coupe (Competizione) zostanie wyprodukowanaw limitowanej serii. Teraz koncern z Turynu podał tajemniczą liczbę. Zaledwie500 sztuk 8C Spider trafi do garaży tych, którzy z miejsca gotowi sąwyłożyć około 200 000 euro. Auto do zobaczenia już podczas salonu wGenewie.

 

Alfa Romeo MiTo: Pierwsze auto z własnym DNA

Nienaganny styl, sportowy duch to cechy, jakimi odznaczały się wszystkie bezwyjątku modele Alfy Romeo. Teraz włoska marka próbuje te właściwościprzenieść do segmentu małych aut wraz z wprowadzeniem na rynek modelu MiTo.Czy z sukcesem? Czy jednak odbędzie się to kosztem image'u marki?

 

Nowe szczegóły o nowej Alfie

Alfa Romeo zaprezentowała pierwsze zdjęcie prezentujące skrawek nowegomodelu. Tak zwany "teaser" dotyczy modelu Alfa Romeo 4C GTA Concept,który zostanie zaprezentowany w Genewie.

 

Nowe coupe Alfy w Genewie

Alfa Romeo pokaże koncept nowego coupe, który ma ucieleśnić kierunek,w jakim pójdzie stylistyka aut marki.

 

Alfa i 600 koni

Znana firma tuningowa Novitec Rosso podrasowała Alfę Romeo 8C Spider do 600koni mechanicznych.

 

Latajacy spodek Alfy Romeo w Genewie

W 1952 roku firma Alfa Romeo zaprezentowała koncepcyjny model nazwany DiscoVolante, który w języku włoskim oznacza "latający spodek".Samochód o bardzo ciekawej linii nadwozia legitymował sięwspółczynnikiem powietrza 0.25. W Genewie zobaczymy współczesnąwersję tego auta.

 

Latający spodek od Carrozzeria Touring

W 1952 Carrozzeria Touring zaprezentowała światu koncepcyjny model Alfy Romeonazwany C52 Disco Volante, który bazował na podzespołach Alfy Romeo1900 C. Na salonie w Genewie firma zaprezentowała współczesną wersjętego modelu.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "8c coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018