Wyszukiwałeś:

9 X

3 X

EV X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 9 3 EV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Zabawki dla bogaczy w Genewie

Wczoraj naszym tematem dnia były przystępne samochody dla przeciętnegoKowalskiego, które wystawione zostały na tegorocznych targach w Genewie.Dziś zajrzymy na zupełnie przeciwną stronę stawki - jedne z najdroższychsamochodów, jakie pokazali światowi producenci.

 

Już 3 miliony hybryd Toyoty

W lutym skumulowana sprzedaż samochodów Toyoty, w tym także markiLexus, z napędem hybrydowym przekroczyła granicę 3 milionów aut. Tymsamym największy producent samochodów na świecie umacnia swojąpozycję jako lider segmentu pojazdów hybrydowych.

 

Toyota bije rekord Nurburgingu

Sportowy oddział Toyoty (Toyota Motorsport GmbH) może poszczycić siękolejnym i to nie byle jakim osiągnięciem. Elektryczny pojazd japońskiejmarki pobił rekord toru Nurburgring dla pojazdów napędzanych energiąelektryczną.

 

Kia też ma elektryczne auto

Moda na elektryczne auta dotarła także i do Korei. Kia zaprezentowaławłaśnie pierwszy taki model, którego pierwsze egzemplarze wyjadą nadrogi już w zbliżającym się 2012 roku.

 

Trzy nowe wersje Fiata 500

Wystawa w Genewie będzie miejscem premiery trzech nowych wersji Fiata 500 -lekko uterenowionej, elektrycznej oraz, jak przekonują we włoskiej firmie,przeznaczonej dla dżentelmenów.

 

Szwedzi pokazali elektrycznego 9-3

Ostatnio pisaliśmy o rzekomych problemach finansowych wskrzeszonego Saaba, adziś właściciel marki pokazał model 9-3 EV. Powstało kilka egzemplarzyprototypowych.

 

Turcja kupiła prawa do Saaba 9-3!

Pamiętacie markę Saab? Szwedzki producent, który dokonał żywotaznów wraca na tapetę. Już kilka przedsiębiorstw próbowałoreaktywować markę, ale wszystko to było bezskutecznymi działaniami.Początek tygodnia przynosi zaskakujące wieści - Turcja kupiła prawa domodelu 9-3.

 

Właściciele Saab'a nie mogą korzystać z nazwy

Szwedzka firma związana z przemysłem zbrojeniowym i produkcjąsamolotów nie zgadza się na wykorzystanie logo gryfa i nazwy Saab przezNational Electric Vehicles Sweden (właściciel producenta samochodówSaab). Co teraz z "wskrzeszoną" marką?

 

Najpopularniejsze auta hybrydowe 2018 roku

Popularność samochodów z napędem hybrydowym stale rośnie. Jaki był2018 rok dla hybryd w Polsce?

 

Ile wspólnego ma hybryda z samochodem elektrycznym?

Pojawienie się pierwszych hybryd spowodowało stopniowy powrót napędu elektrycznego, który jest przecież tak stary, jak motoryzacja.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "9 3 EV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019