Wyszukiwałeś:

9 X

3 X

Kabrio X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 9 3 Kabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wszystko o samochodach Saab 9-3

Saab 9-3 Kabrio jest, podobnie jak zwykły 9-3, następcą Saaba 900, tyle że z otwieranym dachem. Jego debiut miał miejsce podczas wystawy samochodowej w Genewie w 2003 r., a do sprzedaży trafił już latem tegoż roku. Mimo iż to kabriolet, to Saab 9-3 kabrio oferuje bardzo wysoki poziom bezpieczeńst...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Saab 9-3: Moim zdaniem najładniejszy kabrio na rynku.

5 Wspaniały samochód. Czuje się solidnośći niezawodność. Spalanie jak na benzynę nieco za duże. Fantastycznastylistyka, nic zbędnego, żadnych idiotycznych gadżetów, tylko to copotrzebne. I potwierdza się powiedzenie: Jeśli nie wiesz dlaczego Saab to...

 

Wydajne Saaby

Na tegorocznych targach motoryzacyjnych AMI w Lipsku zostanie zaprezentowanasportowa seria szwedzkiego producenta samochodów, Saab Performance. Przywspółpracy z oficjalnym partnerem, Hirsch Performance, zajmującym sięsportowym wyposażeniem powstaną bardzo wydajne modele.

 

Saab 9-3 - model 2007

Do najważniejszych zmian w gamie modelu Saab 9-3 rocznik 2007 należąodświeżona i bardziej ergonomiczna deska rozdzielcza, sześciobiegowa manualnaskrzynia biegów dla dwóch wersji silnikowych oraz dwustrefowa, automatycznaklimatyzacja w standardzie.

 

Zimowy face-lift kabrioleta

Jak wiadomo zimowa pora jest najlepszą, żeby testować samochody z otwartymdachem, bo nikt nie będzie zwracał na takie auto uwagi. Z takiego założeniawyszli chyba inżynierowie Saaba. Trochę się jednak przeliczyli, bowiemzagranicznym reporterom udało się uchwycić odświeżony model 9-3Convertible.

 
 

Odświeżony Saab 9-3

Saab postanowił po raz ostatni odświeżyć model 9-3, który istnieje narynku w obecnej formie już od 9 lat.

 

Saab na targach

Na targach motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie zabrakło Saab'a. W ostatnichtygodniach marka ta balansuje na skraju totalnej destrukcji. Jednak pojawieniesię na targach Scandinavian Show pokazuje, że może nie warto byłoskreślać Szwedów.

 

GM wzywa do serwisu...

... właścicieli Saabów 9-3 kabriolet. W USA koncern zamierza uporaćsię z problematycznymi pasami bezpieczeństwa.

 

Turcja kupiła prawa do Saaba 9-3!

Pamiętacie markę Saab? Szwedzki producent, który dokonał żywotaznów wraca na tapetę. Już kilka przedsiębiorstw próbowałoreaktywować markę, ale wszystko to było bezskutecznymi działaniami.Początek tygodnia przynosi zaskakujące wieści - Turcja kupiła prawa domodelu 9-3.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "9 3 Kabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018