Wyszukiwałeś:

9 X

5 X

sedan X

. Znaleziono 180 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 9 5 sedan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 180 wszystkich):

Saab 9-5: Jak SAAB to aero!

4.5 Jestem w zasadzie zadowolony z auta. W moimprzypadku nie jest na szczęście auto awaryjne. Polecam dla osób nielubiących się rzucać w oczy, ceniących komfort a dysponować zapasem mocy,który niejedno auto może rozłożyć na łopatki. Idealne autko dl...

 

Odmieniony Saab 9-5

W halach wystawowych wrześniowych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie po razpierwszy publiczności zaprezentowany zostanie nowy Saab 9-5 w wersji Sedan orazSportCombi.

 

Dynamiczny i zielony

Odświeżona niedawno gama modeli Saab 9-5 Sedan oraz SportCombi jest nadalposzerzana o nowe elementy. W najnowszym dziele szwedzkiego producentazastosowano ekologiczny, 210-konny silnik o pojemności 2,3 litra.

 

Saab 9-3 - model 2007

Do najważniejszych zmian w gamie modelu Saab 9-3 rocznik 2007 należąodświeżona i bardziej ergonomiczna deska rozdzielcza, sześciobiegowa manualnaskrzynia biegów dla dwóch wersji silnikowych oraz dwustrefowa, automatycznaklimatyzacja w standardzie.

 

Pomarańczowa przyszłość Saaba

Niebawem starzejący się Saab 9-5 odejdzie na zasłużoną emeryturę. Zostanieon zastąpiony modelem o bardzo intrygującej, aczkolwiek nowoczesnej sylwetceprzypominającej prezentowanego niedawno pojazdu o nazwie Aero X.

 

Saab 9-5 już oficjalnie

Nowy, wyróżniający wygląd oraz zaawansowane technologie tonajważniejsze chyba cechy nowego Saaba 9-5, którego premiera będziemieć miejsce już na wystawie we Frankfurcie.

 
 

Saab 9-5 w wersji kombi już jest

Nowy Saab 9-5, który na rynku jest już jakiś czas, doczekał się wkońcu wersji kombi, która zostanie pokazana na targach genewskich,odbywających się w marcu.

 

Saab 9-5 Samochodem Roku

Saab 9-5 sedan 2.8V6 Turbo otrzymał tytuł Samochodu Roku w Singapurze. Tytułten przyznawany jest w prestiżowym "Consumer Guid" publikowanym w nałamach Wheels Asia.

 

Czy BMW w Pekinie zaprezentuje Serię 9?

Chiny to bardzo specyficzny rynek, miejsce na motoryzacyjnej mapie świata,gdzie np. Audi dostarcza wydłużoną wersję modelu A4. Teraz nikogo niepowinno dziwić, że pojawiły się plotki mówiące, że BMW szykujekoncepcyjny model luksusowej Serii 9.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "9 5 sedan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019