Wyszukiwałeś:

9 X

5 X

. Znaleziono 3319 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 9 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3319 wszystkich):

Saab 9-5: FENOMENALNY - chyba najlepszy samochod na ziemi

5 Jezeli nie chce sie kupowac niemieckiejlusksusowej masowej tandety, ktorej pelno na polskich drogach (choc w wiekszoscito stare zuzyte samochody sprowadzone z Niemiec) a zarazem chce sie miecsamochod niepowtarzalny po ktorym widac, ze kosztuje 200...

 

Odmieniony Saab 9-5

W halach wystawowych wrześniowych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie po razpierwszy publiczności zaprezentowany zostanie nowy Saab 9-5 w wersji Sedan orazSportCombi.

 

Dobry start Saaba 9-5 BioPower

Tegoroczna sprzedaż ekologicznego modelu Saab 9-5 BioPower przekroczyłazakładane plany na przyszły rok. Do końca grudnia zakładana liczbazamówień na ten model ma wynieść 5.500 egzemplarzy.

 

Ekologia i moc Saaba

Po sukcesie Saaba 9-5 BioPower na nadchodzącej wystawie motoryzacyjnej wDetroit zaprezentowany zostanie koncepcyjny jeszcze model Saab 9-5 AeroBioPower.

 

Wyciekające paliwo w Saabie 9-5

W niektórych egzemplarzach modelu Saab 9-5 może dojść do szybszegozużycia przewodu paliwowego, a w konsekwencji do wycieku paliwa a nawetzapłonu.

 

Saab 9-5 już oficjalnie

Nowy, wyróżniający wygląd oraz zaawansowane technologie tonajważniejsze chyba cechy nowego Saaba 9-5, którego premiera będziemieć miejsce już na wystawie we Frankfurcie.

 

Polskie ceny Saaba 9-5 ujawnione

Choć w Polsce nie ma jeszcze ani jednej sztuki nowego Saaba 9-5, tosamochód już doskonale się sprzedaje w naszym kraju. Cointeresujące  jeden z dealerów podpisał zamówienie nanajdroższego Saaba w całej historii obecności szwedzkiej marki nad Wisłą.

 

Saab 9-5 w wersji kombi już jest

Nowy Saab 9-5, który na rynku jest już jakiś czas, doczekał się wkońcu wersji kombi, która zostanie pokazana na targach genewskich,odbywających się w marcu.

 

Saab 9-5: Premium?

Saab w ostatnich latach nie miał lekkiego życia. Najpierw wielki kryzysspowodował, że marka prawie zniknęła z motoryzacyjnej mapy, ale jednakpojawił się wybawca, który wyprowadził model na prostą i pokazałświatu po kilkunastu latach następcę modelu 9-5. Jednak czy on wystarczy byznów wybić się na wyżyny?

 

Saab 9-5 Samochodem Roku

Saab 9-5 sedan 2.8V6 Turbo otrzymał tytuł Samochodu Roku w Singapurze. Tytułten przyznawany jest w prestiżowym "Consumer Guid" publikowanym w nałamach Wheels Asia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "9 5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018