Wyszukiwałeś:

902

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 902

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

 

Fiat Grande Punto: udany samochód

5 dobrze wykonany, przestronny samochód dladwóch osób. wygodny i jak dotąd bezawaryjny. mój egzemplarz omineły nawetakcje serwisowe.

 

Nissan Tiida: użytkownik

4.5 użytkownik od 2lat. Są to mojesubiektywne spostrzeżenia: wygląd - brzydal straszny, szczególnie zprzodu:))) silnik 1,6 benzyna - jak dla nie "emeryta" trochę mało, dosyćpóźno się zbiera, szczególnie z pasażerami, ale jak się rozbuja to:...

 

Wątek na forum: Akcyza do kontroli czy do zwrotu?

Gdyby mnie było stac na kupno nowego auta z pewnością nie zdecydowałabym sie na samochód urzywany.Ale oczywiście państwo polskie zamiast zająć się poprawieniem sytuacji gospodarczej w naszym kraju zajmuje się okradaniem obywateli. jeszcze jeden podatek jest tego żywym przykładem. Ministro...

 

Kia Sorento najlepsza w klasie

Amerykański magazyn motoryzacyjny Truck Trend przyznał tytuł "Najlepszyw klasie" (Best in Class) kompaktowych samochodów SUV dla Kia Sorento.

 

Mercedes Vito: Moby Dick

Mercedes Vito z napędem 4x4 to auto niesamowite choćby z tego powodu, że napolskich drogach gości on równie rzadko, co wieloryby w MorzuBałtyckim.

 

Trwają przygotowania do budowy Średnicówki w Gliwicach

Trwają przygotowania do budowy Drogowej Trasy Średnicowej w Gliwicach. Zarządwojewództwa śląskiego wystąpił pod koniec lutego z wnioskiem owydanie tzw. decyzji środowiskowej. Koszt realizacji fragmentu drogi wGliwicach o długości 8,1 km oszacowano na mniej więcej 750 milionówzłotych.

 

Ruszają przetargi na ostatnie odcinki Drogowej Trasy Średnicowej

Niebawem rozpoczną się kolejne, ostatnie już etapy budowy Drogowej TrasyŚrednicowej na Śląsku. Właśnie ruszył przetarg na budowę dwóchzabrzańskich odcinków, tzw. części zachodniej trasy. Kolejne przetargina pozostałe dwa odcinki w Gliwicach ogłoszone będą w kolejnych miesiącach.Do wybudowania pozostało jeszcze niespełna 16 km. Docelowo Drogowa TrasaŚrednicowa, zwana także autostradą  miejską, będzie miała około 32km długości i połączy Katowice z Gliwicami. Jak wszystko potoczy sięzgodnie z planami, cała trasa będzie gotowa pod koniec 2014 roku.

 

Ruszają remonty węzłów na A4 Chorzów - Katowice. Będą objazdy

Śląski oddział GDDKiA rozpoczął remont nawierzchni na trzech węzłachautostrady A4 w Chorzowie i Katowicach. Utrudnienia potrawają do końcatygodnia.

 

DW902 najlepszą inwestycją komunalną w kraju

Plebiscyt Portalu Samorządowego Top Inwestycje Komunalne 2016 wyróżniłDrogową Trasę Średnicową Katowice-Gliwice podczas Europejskiego KongresuGospodarczego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019