Wyszukiwałeś:

908

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 908

Spróbuj też wyszukać: 483

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

 

Wątek na forum: Na celowniku: Ford Mondeo Limousine

eee kicha. Koncept Iosis zapowiadał cudowne dziecko nowego fordowskiego design'u a wyszło jak zwykle - ładny ale taki biedny i marny w porównaniu do pierwotnych założeń. mam nadzieje że ten tył zostanie jeszcze zmieniony przynajmniej na rynki europejskie bo nie spojrze nigdy ana to paskudztwo...

 

700-konny Peugeot 908 RC

Na salonie samochodowym w Paryżu, który odbędzie się jesienią bieżącegoroku Peugeot zaprezentuje model 908 RC, który napędzany jest 700-konnym,wysokoprężnym silnikiem V12. Identyczna jednostka wykorzystana będzie wbolidach startujących w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.

 

Najszybszy diesel Peugeota

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Paryżu francuski Peugeotzaprezentuje samochód, który wystąpi w przyszłorocznej edycji wyścigów LeMans. Będzie to Peugeot 908 V12 HDi DPFS.

 

Peugeot przedstawia program 908 HDI FAP

W 2007 roku Peugeot powraca do światowego, wyczynowego sportu samochodowego. Powycofaniu się pod koniec 2005 roku z programu WRC, francuska marka weźmieudział między innymi w serialu Le Mans.

 

Zwycięski Peugeot 908 HDi

Nicolas Minassian oraz Marc Gene jadący Peugeotem 908 HDi odnieśli zwycięstwona torze Monza we Włoszech podczas pierwszego wyścigu z serii Le Mans Series.Sukces został dopełniony trzecim miejscem, które zajęła druga załoga, wktórej jechał Stephane Sarrazin oraz Pedro Lama.

 

Le Mans: Audi pokonało Peugeota

Audi R10 TDI nadal niezwyciężone w 24-godzinnym klasycznym francuskim wyścigudługodystansowym w Le Mans. W rozgrywanej po raz 76 wyczerpującej rywalizacjitriumfowali Dindo Capello (Włochy), Tom Kristensen (Dania) i Allan McNish(Szkocja) za kierownicą Audi R10 TDI z numerem startowym 2.

 

Raikkonen przetestuje Peugeot serii Le Mans

Kimi Raikkonen wciąż szuka dla siebie zajęcia na sezon 2012. Niebawemmałomówny Fin przetestuje wyścigowy samochód Peugeot 908 Le Mansna hiszpańskim torze Motorland Aragon.

 

Raikkonen testował Peugeota 908 Le Mans

We wczorajsze popołudnie Kimi Raikkonen zaliczył testy za kierownicąwyścigowego Peugeota 908 serii Le Mans. Fin przyznał po sesji, że świetniesię bawił, a przedstawiciele francuskiej marki poinformowali z kolei, że nieplanują zaangażowania byłego mistrza świata do programu 24-godzinnychwyścigów.

 

80 lat unikatowej Skody Popular

W latach 30-tych XX wieku cenniki Skody otwierał model Popular. Prosty, funkcjonalny i tani. Jednak Czesi stworzyli na jego bazie wyjątkową wersję,dziś bardzo rzadką - Typ 908.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018