Wyszukiwałeś:

911 X

GT3 X

Cup X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 911 GT3 Cup

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Sportowe gwiazdy Frankfurtu

"Przeżyć to, co porusza" - tak brzmi oficjalne motto tegorocznychtargów IAA we Frankfurcie nad Menem. Chętnie się temu hasłupodporządkowujemy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o samochody z ponad przeciętnąstadniną koni mechanicznych pod maską.

 

Porsche 911 GT3 R - dla początkujących

Wystawa Autosport International w Birmingham była okazją do prezentacji nowegoPorsche 911 GT3 R, które jest następcą wersji GT3 Cup S.Samochód powstał z myślą o adeptach motosportu.

 
 
 
 

Słomian drugi w 6-godzinnym wyścigu

W miniony weekend polski kierowca pochodzący z Oleśnicy wziął udział w 6-godzinnym maratonie na torze Slovakia Ring. Jego zmiennikami w zespole ARCBratislava było dwóch Słowaków. Zespół wygrał klasęD4-3500.

 

Zapowiedź Porsche 911 GT3 Cup

 

Porsche przedstawia jeden z najciekawszych aut, jaki kiedykolwiek powstały. Oto kolojna generacja 911 GT3 Cup. Auto bazujące na najnowszej generacji 911( 991) to kolejny zastrzyk torowych empocji.

 
 

Porsche 911 GT3 R - prywatna wyścigówka

Przepis na auto przeznaczone dla prywatnych zespołów wyścigowych: pozbawić zbędnych elementów 911 GT3 RS, wzmocnić jego silnik idołożyć pakiet aerodynamiczny. Efekt to zabawka tylko dla doświadczonych kierowców.

 

Porsche 911 ? jedyny takie wydanie

Model nazywany „flagowym” to coś wyjątkowego i najlepszym tegoprzykładem jest kultowe Porsche 911. W kioskach znajdziecie specjalny numermiesięcznika auto motor i sport poświęcony „911”. To jedyne wPolsce, tak obszerne kompendium dotyczące legendarnego modelu, odktórego zaczęła się bogata historia marki Porsche.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "911 GT3 Cup".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019