Wyszukiwałeś:

911 X

Turbo X

. Znaleziono 186 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 911 Turbo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 186 wszystkich):

Porsche 911 Turbo: Moc ciśnienia

Topowy model producenta super-sportowych samochodów Porsche 911 Turbo dysponujejeszcze większą mocą. Szósta generacja auta zostanie zaprezentowana naSalonie Samochodowym w Genewie, zaś debiut rynkowy przewidziano na czerwiec2006 roku.

 

Oto nowe Porsche 911 Turbo

Nowe Porsche 911 Turbo już jest. Przynajmniej na zdjęciach bo do momentupojawienia się w salonach pozostało jeszcze trochę czasu. Auto zostanieoficjalnie pokazane publiczności podczas targów we Frankfurcie, ale mymamy już pierwsze szczegóły.

 

Porsche 911 Turbo znów czaruje

Porsche wprowadza nowy model na pierwszą pozycję listy swoich seryjnychsamochodów sportowych. Nowe Porsche 911 Turbo zostało zarównozmodernizowane pod względem technologicznym, jaki i odświeżone stylistycznie.

 

Porsche 911 Turbo S: jeszcze więcej mocy

Marcowa wystawa w Genewie będzie miejscem światowej premiery kolejnej wersjiPorsche 911, tym razem przeznaczonej dla tych kierowców, dlaktórych moc, osiągi i właściwości jezdne odgrywają najważniejsząrolę.

 

Specjalna wersja 911 dla milionerów

Wczoraj przy okazji podania cen Porsche 918 Spyder Hybrid, napisaliśmyinformację o specjalnej wersji 911, dostępnej tylko dla klientów nowegosuperauta. Oto szczegóły.

 

Porsche: Najnowsze 911 Turbo już jeździ

Rok 2011, a w zasadzie jego końcówka to premiera najnowszej generacji flagowego modelu Porsche - 911. Nowa wersja oznaczona fabrycznie 991 nie różni się bardzo stylistycznie od swojego poprzednika. Pod koniec roku do gamy modelowej dołączyło cabrio, a już na horyzoncie jest kolejny model.

 

Porsche 911 Turbo dołącza do gamy

Niemiecki producent sportowych aut przedstawił najnowsze dziecko, którenarodziło się w ciemnych zakątkach fabryki w Zuffenhausen. Porsche mazaszczyt przedstawić wzmocnione 911 Turbo oraz Turbo S.

 

Nowe Porsche 911 Turbo kabriolet w L.A.

Producent samochodów sportowych z Zuffenhausen na targach w Los Angeleszaprezentuje najnowsza wersję 911, model 911 Turbo Cabriolet.

 

Nowy pakiet aero dla Porsche 911 Turbo i Turbo S

Producent ze Stuttgartu, a konkretnie dział Porsche Exclusive przygotowałspecjalny pakiet aerokit dla dwóch modeli: Porsche 911 Turbo oraz TruboS.

 

Porsche 911 Turbo S Exclusive Series - jeszcze szybciej i drożej

Możliwości Porsche nie kończą się na modelu 911 Turbo S. Jeden znajszybszych samochodów sportowych na rynku otrzymał właśniespecjalną wersję, która ocieka złotem i karbonem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "911 Turbo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019