Wyszukiwałeś:

911 X

cabrio X

. Znaleziono 80 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 911 cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

Porsche-Mix: 911 w Cabrio!

Porsche kontynuuje rozbudowę wersji legendarnej 911-tki. Kolejnym krokiem w tymkierunku jest kombinacja modelu 911 Turbo z karoserią Cabrio.

 

Specjalna wersja 911 dla milionerów

Wczoraj przy okazji podania cen Porsche 918 Spyder Hybrid, napisaliśmyinformację o specjalnej wersji 911, dostępnej tylko dla klientów nowegosuperauta. Oto szczegóły.

 

Nowa 911 GTS odkryta

Porsche na lato wprowadza do sprzedaży dwa kolejne wcielenia odświeżonej 911:GTS Coupe i Cabriolet. Firma ze Stuttgartu ogłosiła dodatkowo, że GTS będzieostatnią wersją 911 przed wprowadzeniem nowej generacji kultowego auta,która pokaże się na targach we Frankfurcie we wrześniu.

 

Debiut Porsche 911 Carrera Cabrio

Porsche prezentuje wersję z otwartym dachem najnowszego wcielenia 911-tki.Auto pojawia się kilka miesięcy po premierze. W marcu 2012 roku pojawią sięmodele 911 Carrera i 911 Carrera S w wersji Cabrio.

 

Porsche: Najnowsze 911 Turbo już jeździ

Rok 2011, a w zasadzie jego końcówka to premiera najnowszej generacji flagowego modelu Porsche - 911. Nowa wersja oznaczona fabrycznie 991 nie różni się bardzo stylistycznie od swojego poprzednika. Pod koniec roku do gamy modelowej dołączyło cabrio, a już na horyzoncie jest kolejny model.

 

Nowe Porsche 911 Turbo kabriolet w L.A.

Producent samochodów sportowych z Zuffenhausen na targach w Los Angeleszaprezentuje najnowsza wersję 911, model 911 Turbo Cabriolet.

 

Porsche powraca z legendą 911 Targa

Można już śmiało powiedzieć, że targi w Detroit wystartowały na całego.Jedną z najważniejszych premier tego roku odwiedzający zobaczą na stoiskuPorsche. Niemcy właśnie odsłonili 911 Targa.

 

Czarna seria Porsche Boxster i 911 Carrera

Dwa modele Porsche - 911 Carrera i Boxster - są teraz dostępne w specjalnejserii Black Edition. Oznacza ona lepsze wyposażenie i eleganckie, czarnewdzianko.

 

Porsche 911 po faceliftingu (prawie) oficjalnie

Porsche postanowiło się podzielić efektami faceliftingu swojego sztandarowego modelu - 911. Na razie możemy oglądać jedynie lekko zamaskowane modele, ale już widać w jakim kierunku poszły zmiany w legendarnym coupe.

 

Porsche 911 z drewnianym wykończeniem

Praktycznie każda "911" wyjeżdża z fabryki bogato wyposażona.Jednak Porsche oferuje dział Exclusive, dla najbardziej wymagającychklientów. Teraz specjalny dział z Zuffenhausen przedstawił drewnianewykończenie do legendarnego modelu 911.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "911 cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019