Wyszukiwałeś:

911 X

turbo X

cabriolet X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 911 turbo cabriolet

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Turbodoładowane kabrio

Porsche wyszło po raz kolejny naprzeciw sympatykom rozwianych fryzur. Odwrześnia w salonach sprzedaży niemieckiego producenta pojawi się wersjanadwoziowa Cabrio modelu 911 Turbo. 310 km/h bez dachu? W tym aucie jest tomożliwe.

 

Oto nowe Porsche 911 Turbo

Nowe Porsche 911 Turbo już jest. Przynajmniej na zdjęciach bo do momentupojawienia się w salonach pozostało jeszcze trochę czasu. Auto zostanieoficjalnie pokazane publiczności podczas targów we Frankfurcie, ale mymamy już pierwsze szczegóły.

 

Porsche 911 Turbo znów czaruje

Porsche wprowadza nowy model na pierwszą pozycję listy swoich seryjnychsamochodów sportowych. Nowe Porsche 911 Turbo zostało zarównozmodernizowane pod względem technologicznym, jaki i odświeżone stylistycznie.

 

Porsche Turbo Cabriolet

 

Porsche Turbo Cabrio w lodowym kilmacie.

 

911 Turbo w wymiarze Cabrio

 

Perfekcyjne rozwiązania techniczne i piękne wykonanie Porsche 911 Turbo Cabriolet.

 

Porsche 911 Turbo Coupe oraz Cabrio

 

Nowe Porsche zostanie zaprezentowane oficjalnie podczas targów motoryzacyjnych Frankfurt Motor Show. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo - mojeauto.tv

 

Specjalna wersja 911 dla milionerów

Wczoraj przy okazji podania cen Porsche 918 Spyder Hybrid, napisaliśmyinformację o specjalnej wersji 911, dostępnej tylko dla klientów nowegosuperauta. Oto szczegóły.

 

Porsche: Najnowsze 911 Turbo już jeździ

Rok 2011, a w zasadzie jego końcówka to premiera najnowszej generacji flagowego modelu Porsche - 911. Nowa wersja oznaczona fabrycznie 991 nie różni się bardzo stylistycznie od swojego poprzednika. Pod koniec roku do gamy modelowej dołączyło cabrio, a już na horyzoncie jest kolejny model.

 

Porsche: 50 lat ikony motoryzacji

Jeśli prześledzisz historię motoryzacji to nie znajdziesz drugiego takiegosamochodu. Nie znajdziesz drugiego auta, którego sylwetka praktycznienie zmieniła się przez 50 lat. Ten samochód jest ikoną i wizytówką niemieckiej motoryzacji. Porsche 911 to jeden zpomników motoryzacji. Od niego wszystko się zaczęło.

 

Nowe Porsche 911 Turbo kabriolet w L.A.

Producent samochodów sportowych z Zuffenhausen na targach w Los Angeleszaprezentuje najnowsza wersję 911, model 911 Turbo Cabriolet.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "911 turbo cabriolet".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019