Wyszukiwałeś:

918 X

Spyder X

. Znaleziono 78 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 918 Spyder

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 78 wszystkich):

Zielone światło dla Porsche 918 Spyder

Na tegorocznej wystawie w Genewie wywołał spore zainteresowanie medióworaz zwiedzających. Nie ma się zresztą, czemu dziwić. Połączenie napęduhybrydowego i supersportowego auta nie jest przecież czymś powszechnym. Jednakdo czasu, właśnie podjęto bowiem decyzję, że 918 Spyder będzieprodukowany.

 

Ceny Porsche 918 Spyder Hybrid

Porsche ogłosiło właśnie ceny dla swojego hybrydowego supersamochodu 918Spyder Hybrid.

 

Porsche: najnowsze informacje o 918 Spyder

W Internecie pojawiły się nowe informacje dotyczące Porsche 918 Spyderpokazanego podczas targów motoryzacyjnych w Genewie w 2010. Auto w wersjiprodukcyjnej może zadebiutować podczas przyszłorocznych targów weFrankfurcie.

 

Porsche przedstawia prototyp 918 Spyder

Porsche przedstawiło przedsmak tego co czeka fanów supersportowych aut. Producent aut ze Stuttgart udostępnił zdjęcia przedprodukcyjnego prototypumodelu 918 Spyder. Oto nadchodzi ekologiczna bestia.

 

Porsche 918 Spyder bije rekord na Nurburgringu

Rekord na Nurburgringu to jedno z bardziej prestiżowych osiągnięć,które producent samochodów może zapisać na swoje konto. TerazPorsche z modelem 918 Spyder dołącza do grona rekordzistów.

 

Ostatnie szlify Porsche 918

Zanim pierwsze egzemplarze modelu 918 Spyder trafią do klientów Porschedokonywało ostatnich poprawek, które sprawiły, że auto ma jeszczelepsze osiągi.

 

Porsche 918 Spyder wyprzedane! Będzie następca!

Plany zakładały, że firma z Zuffenhausen wyprodukuje 918 sztuk hiperauta 918Spyder. Dziś już wiadomo - wszystkie egzemplarze tego modelu zostaływyprzedane. Niemcy zapowiadają następcę.

 

Tak powstaje Porsche 918 Spyder

Porsche już sprzedało wszystkie egzemplarze 918 Spyder, więc spokojnie możeujawnić proces wytwarzania tego superauta. Oto, jak powstaje najszybsze Porschew historii.

 

Porsche 918 Spyder odchodzi na emeryturę

Jeśli przez ostatnie dwa lata zbieraliście pieniądze na najmocniejsze Porsche- hybrydowy model 918 Spyder - to musicie zacząć przeczesywać rynekwtórny. Produkcja niemieckiego bolidu właśnie została zakończona.

 

Twórca włoskiej marki kupił Porsche 918 Spyder

Horacio Pagani to człowiek, który po latach pracy dla Lamborghinizostawił swoją firmę by założyć markę produkującą hiper sportowe autasygnowane swoim nazwiskiem. Wizjoner, który pasjonuje się motoryzacjąi jest właścicielem kilku wyjątkowych aut, podobno do swojej kolekcjidołączył Porsche 918 Spyder.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "918 Spyder".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019