Wyszukiwałeś:

918

. Znaleziono 110 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 918

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 110 wszystkich):

Zielone światło dla Porsche 918 Spyder

Na tegorocznej wystawie w Genewie wywołał spore zainteresowanie medióworaz zwiedzających. Nie ma się zresztą, czemu dziwić. Połączenie napęduhybrydowego i supersportowego auta nie jest przecież czymś powszechnym. Jednakdo czasu, właśnie podjęto bowiem decyzję, że 918 Spyder będzieprodukowany.

 

918 w wersji Spyder

Wolfgang Dürheimer, szef rozwoju w Porsche, potwierdził w Detroit, żepowstanie także drogowa wersja Spyder konceptu 918.

 

Ceny Porsche 918 Spyder Hybrid

Porsche ogłosiło właśnie ceny dla swojego hybrydowego supersamochodu 918Spyder Hybrid.

 

Porsche przedstawia prototyp 918 Spyder

Porsche przedstawiło przedsmak tego co czeka fanów supersportowych aut. Producent aut ze Stuttgart udostępnił zdjęcia przedprodukcyjnego prototypumodelu 918 Spyder. Oto nadchodzi ekologiczna bestia.

 

Porsche 918 Spyder bije rekord na Nurburgringu

Rekord na Nurburgringu to jedno z bardziej prestiżowych osiągnięć,które producent samochodów może zapisać na swoje konto. TerazPorsche z modelem 918 Spyder dołącza do grona rekordzistów.

 

Ostatnie szlify Porsche 918

Zanim pierwsze egzemplarze modelu 918 Spyder trafią do klientów Porschedokonywało ostatnich poprawek, które sprawiły, że auto ma jeszczelepsze osiągi.

 

Porsche 918 Spyder wyprzedane! Będzie następca!

Plany zakładały, że firma z Zuffenhausen wyprodukuje 918 sztuk hiperauta 918Spyder. Dziś już wiadomo - wszystkie egzemplarze tego modelu zostaływyprzedane. Niemcy zapowiadają następcę.

 

Porsche 918 Spyder odchodzi na emeryturę

Jeśli przez ostatnie dwa lata zbieraliście pieniądze na najmocniejsze Porsche- hybrydowy model 918 Spyder - to musicie zacząć przeczesywać rynekwtórny. Produkcja niemieckiego bolidu właśnie została zakończona.

 

Walter Röhrl rozbił Porsche 918 Weissach

W tym tygodniu zakończyła się produkcja hiperauta Porsche, modelu 918Spyder. Każdy z egzemplarzy wart jest miliony, a jeden z nich uszkodziłlegendarny kierowca rajdowy, Walter Röhrl. Najlepszym się zdarza.

 

Rolls-Royce Wraith szybszy niż Porsche 918 Spyder

Czy jest możliwe, by blisko dwutonowe auto pokonało  okrążenie wlepszym czasie niż super sportowa hybryda skonstruowana przezinżynierów Porsche? Od razu odpowiadamy - tak. Rolls-Royce Wraithpokonał tor w Goodwood szybciej, niż Porsche 918 Hybrid.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019