Wyszukiwałeś:

919

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 919

Spróbuj też wyszukać: 819

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Opel Vectra: Nie żałuję

4.75 Samochód kupiłem gdy miał trzy lata.Chciałem diesla, żeby było oszczędnie, ale dość mocnego, żeby było (jaktrzeba i można) także szybko. Jeżeli chodzi o oszczędność to sprawawygląda marnie, głównie jeżdżę po mieście i to z automatyczną skrzynią...

 

Wątek na forum: Alfa Romeo 147 Q2

nie rozumie o co chodzi z tym napędem:( czy ktoś mi to może wytłumaczyć bo rozumię że autor artykuu nie wie:( hehe ~raiders

 

Racibórz: Most do remontu

Rusza remont mostu nad kanałem Ulga w Raciborzu. Gruntowna modernizacjaprzeprawy, która znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 919będzie kosztować 4,8 mln zł. Prace budowlane mają się zakończyć jesieniątego roku.

 

Przegląd inwestycji na śląskich drogach wojewódzkich

W tym roku na modernizację i utrzymanie dróg wojewódzkich naŚląsku zaplanowano 282,1 mln zł z budżetu Samorządu Województwa.Dwie główne inwestycje to budowa przejazdu pod torami kolejowymi wPszczynie (DW 933) i gruntowna przebudowa ponad dwukilometrowego odcinka DW 941między Wisłą Głębcami a przełęczą Kubalonka. Rocznie remontuje sięgruntownie ok. 100 km dróg – informuje UM woj. Śląskiego.

 

Koncepcje obwodnicy Sośnicowic

Podpisano umowę na opracowanie wielowariantowej koncepcji lokalizacji obwodnicySośnicowic. Propozycje przebiegu obwodnicy powstaną do października br. Kosztstudium wyniesie ponad 190 tys. zł. Wykona je Biuro Projektów A-PropolS. C. w Gliwicach.

 

Znamy nazwę nowego Porsche!

W zeszłym tygodniu Porsche potwierdziło, że planuje dostarczy na rynek cztery nowy modele wśród, których będzie m.in. Macan oraz 918Spyder. Okazuje się, że producent aut z Zuffenhausen w niemieckim urzędzie patentowym zastrzegł kombinację trzech cyfr.

 

Porsche 919 Hybrid powalczy w Le Mans

Podczas genewskich targów na stoisku Porsche mogliśmy po raz pierwszyzobaczyć w pełnej okazałości bolid Porsche, który za kilka tygodniuwystartuje w 24h Le Mans. 919 Hybrid ma wygrać i innej opcji nie ma.

 

Porsche z innowacyjnym układem hybrydowym

W 2014 roku producent z Zuffenhausen powrócił do startów wtopowej klasie wyścigów długodystansowych. Niemcy przygotowali model919, który na swoim koncie ma pierwsze sukces. Bolid klasy LMP1 zostałwyposażony w wydajny i zarazem skomplikowany system hybrydowy.

 

Zaawansowana techniczne kierownica Porsche

Motorsport dostarcza rozwiązań technicznych z najwyższej półki. Tukonwencjonalne rozwiązania policzysz na palcach jednej ręki. Kierownica tojeden z najważniejszych elementów bolidu. Oczywiście  ta zPorsche 919 Hybrid to jedna z najbardziej zaawansowanych technicznie naświecie.

 

Tajemniczy model Porsche

Podczas tegorocznego Le Mans Porsche wystawiło trzy prototypy LMP1, czerwonyczarny i biały. Niemcy na portalu Facebook wykorzystali pojazdy do promocji izapowiedzi nowego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019