Wyszukiwałeś:

92

. Znaleziono 661 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 92

Spróbuj też wyszukać: drogi 90 pompa wody honda civic 1992

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 661 wszystkich):

Wątek na forum: Honda Civic 92-95 3D

witam mam pytanie czy fotele z Hondy Civic 97r 3D pasuja do Hondy CIvic 92-95 3D? ~Darek

 

Poznań: Lechicka do remontu

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu poinformował o ogłoszeniu przetarguna przebudowę ulicy Lechickiej na odcinku od ulicy Serbskiej do skrzyżowania zulicą Naramowicką. Modernizacja trasy jest ważna ze względu na fakt, żeznajduje się w ciągu drogi krajowej nr 92.

 

Konin: 6 mln zł za dwie ulice

Władze Konina wydadzą ponad 6 mln zł na dwie inwestycje drogowe w mieście.Za te pieniądze wyremontowane zostaną odcinki ulic Poznańskiej (w ciągudrogi krajowej nr 92) i Szpitalnej.

 

Poznań: Trwa przebudowa Lechickiej

Do listopada bieżącego roku potrwają prace związane z modernizacją ulicyLechickiej w Poznaniu. Trasa będąca fragmentem drogi krajowej nr 92 otrzymadrugą jezdnię. Ma to umożliwić zwiększenie płynności ruchu i rozładowaćczęsto tworzące się tam korki.

 

Konsultacje nad DK 92

Odbyły się społeczne konsultacje dotyczące przebudowy drogi krajowej nr 92na odcinku Koło-Grzegorzew-Kłodawa (woj. wielkopolskie). Większośćzaproponowanych rozwiązań spotkało się z dużą aprobatąmieszkańców. Realizacje robót na drodze krajowej nr 92przewidziano na lata 2010-2011.

 

Pierwszy spawany most drogowy powstał w Polsce

Kierowcy jadący w środę, 2 lutego drogą krajową nr 92 w Maurzycach podŁowiczem mieli niepowtarzalną okazję oglądać stalowy most w świetlejupiterów. Ta wyjątkowa konstrukcja profesora Stefena Bryły byłapierwszym spawanym mostem drogowym na świecie. Oświetlając go studenci idrogowcy przypomnieli o tym cennym zabytku techniki.

 

Przebudują niebezpieczne skrzyżowanie w Poznaniu

Skrzyżowanie ulic Bałtyckiej i Janikowskiej w Poznaniu - DK 92 doczeka sięwreszcie przebudowy. Wartość tej inwestycji wynosi ponad 15 mln zł.Skrzyżowanie to uznane jest za szczególnie niebezpieczne, copotwierdzają m.in. statystyki Miejskiej Komendy Policji w Poznaniu.

 

45 km krajówek w Wielkopolsce będzie w remoncie

Najpilniejsze remonty na odcinkach dróg krajowych numer 5, 11, 12, 15, 39i 92 o łącznej długości 45,4 km - to plany wielkopolskiego oddziałuGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na 2012 roku w zakresiepoprawy nawierzchni dróg krajowych.

 

Poprawią bezpieczeństwo na DK 92

Do końca października na drodze nr 92 w Boczowie (woj. lubuskie) prowadzonebędą roboty związane z poprawą bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz remontemnawierzchni. Ruch odbywać się będzie wahadłowo. Prace obejmą odcinek odługości nieco ponad 3 km.

 

Remont wiaduktu na DK 92

30 sierpnia rusza remont wiaduktu nad linią kolejową w miejscowości Bucze nadrodze krajowej nr 92 w województwie lubuskim. Prace potrwają ok. 4tygodni. Obowiązywać będzie ruch wahadłowy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019