Wyszukiwałeś:

921

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 921

Spróbuj też wyszukać: 21 makoszowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

 

Ford Focus: Samochód dla wielu

4.75 Sprzedałem go z żalem, ale kupiłemnowego focusa Ghia z 2008 okaże się czy zrobiłęm dobrze, ten pierwszy focusbył dobrze dopracowany,sprawował się bez zarzutów.

 

Wątek na forum: Pseudoterenowy Golf

podobny do sedici.. ~slr

 

Wątek na forum: Kia Soul w całej okazałości

a gdzie VW. Cieniutko, jakiś taki stary się stał, nie modny, nie cool, nie czasowy, a fe. Mamy świetne telefony samsunga, kompy, teraz kia i hyundai, robi się ciekawie ;) ~www

 

Wątek na forum: Kia Soul dla plażowiczów

super było by czymś takim podjechać na plaże albo pojeździć po plaży, jak dla mnie auto idealne, sportowe, młodzieżowe. po prostu Kia trafiła w dziesiątkę :) ~plażowicz

 
 

Za dwa lata A1 Sośnica – Bełk

Dwa lata potrwa budowa autostrady A1 na odcinku Sośnica-Bełk. Prace owartości 213,5 mln Euro wykona firma J&P – Avax S.A., którazłożyła najniższą ofertę.

 

Przegląd inwestycji na śląskich drogach wojewódzkich

W tym roku na modernizację i utrzymanie dróg wojewódzkich naŚląsku zaplanowano 282,1 mln zł z budżetu Samorządu Województwa.Dwie główne inwestycje to budowa przejazdu pod torami kolejowymi wPszczynie (DW 933) i gruntowna przebudowa ponad dwukilometrowego odcinka DW 941między Wisłą Głębcami a przełęczą Kubalonka. Rocznie remontuje sięgruntownie ok. 100 km dróg – informuje UM woj. Śląskiego.

 

Droga ważna nie tylko dla Przyszowic

Powstała kolejna, ważna dla Przyszowic i Gliwic inwestycja drogowa. Oddano doużytku fragment obwodnicy, który połączył ul. Bojkowską w Gliwicachpoprzez ul. Graniczną z drogą krajową nr 44 (ul. Gliwicką) w Przyszowicach wokolicy węzła autostradowego Gliwice – Sośnica.

 

Wysokie osoby nie muszą kupować dużych aut

Jesteś wysoką osobą i z racji swojego wzrostu omijasz z daleka małe auta?Jak sprawdzili specjaliści z ADAC, wcale takiej potrzeby nie ma.Niektóre auta z wyższych klas oferują wręcz mniej miejsca kierowcomniż modele z niższych segmentów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019