Wyszukiwałeś:

930

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 930

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

 

Volkswagen Sharan: ok

5 Mam tego sharana od 7 lat,nigdy mnie niezawiódł. bardzo dobrze się prowadzi, jest dość dynamiczny. Wygodnie siewsiada. pasuje młodym, bo duzo miejsca do zabawy z dzieweczyna. pozdrawiamwszystkich użytkowników

 

Wątek na forum: "Lisak" był jednak zgodny z Konstytucją

biedny Lisask, teraz to juz do konca zycie bedzie tylko z jednym utozsamiany ~alek

 

IVECO EuroCargo drugiej generacji rusza w bój

W dniach 12-13 maja br., czyli zaledwie 4 tygodnie po publicznej premierzeStralis Active Time i Active Day, Włosi oficjalnie pokazali nowe EuroCargo -EuroCargo drugiej generacji.

 

Rośnie produkcja Toyoty w Wałbrzychu

Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu rozpoczęła produkcję 1.0litrowego silnika benzynowego oraz manualnych skrzyń biegów do nowego modeluToyoty Yaris. Tym samym możliwości produkcyjne fabryki zwiększyły się z 850do 930 tysięcy sztuk podzespołów rocznie.

 

Nowy diesel z Jelcza

W zakładach Toyota Motor Industries Poland w Jelczu - Laskowicach ruszaprodukcja kolejnego silnika Diesla, który uzupełni gamę nowoczesnychjednostek serii Clean Power.

 

DW 930 w Połomi znów zamknięta

Ponownie zamknięta została DW 930 w Połomi (woj. śląskie). Wyznaczonoobjazd przez Gogołowę, Jastrzębie-Zdrój i Mszanę. Korpus drogizostał naruszony przez silne tąpnięcie, które nastąpiło w efekcieprowadzonej eksploatacji górniczej złóż węgla.

 

Wątek na forum: Poszukuje licznik audi a3 8p0

Witam Poszukuje licznik do Audi A3 11.2003r., 2.0TDI 140KM, nr licznika jaki szukam to 8P0 920 930 F. Bardzo bym prosił o informację na maila kogoś kto posiada taki licznik na sprzedaż. Z góry dziękuję i pozdrawiam. davido84

 

Sprinter NGT na Rajdzie ?Blue Corridor?

W zbliżającym się rajdzie Blue Corridor 2012, który rozpocznie sięjuż 8 września w Moskwie, wezmą udział 2 załogi z Polski. Szlakiem Rajduprzejadą reprezentanci Stowarzyszenia NGV Polska, Przemysłowego InstytutuMotoryzacji oraz MB Poznań w dwóch furgonach Mercedes-Benz Sprinter NGT.Każda z załóg pokona 3.930 kilometrów na terenie UniiEuropejskiej, jednocześnie biorąc udział w konferencjach CNG/LNG w Warszawie,Ostravie, Pradze, Paryżu, Brukseli, Essen i Berlinie.

 

Wojewódzkie wspomogą autostradę A1

9 listopada rozpoczął się remont dróg wojewódzkich 930 i 933 wwojewództwie śląskim. Remontowane drogi wojewódzkie przejmąruch pojazdów z odcinka autostrady A1 Świerklany - Gorzyczki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019