Wyszukiwałeś:

931

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 931

Spróbuj też wyszukać: 44

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

 

Mercedes Klasa E: Bierzcie i jeżdzijcie, bo warto

5 Warto go kupić ponieważ jest bardzo wygodnyrozkladane fotele pozwalają na szybkie numerki z dziewczynami ,Vmax podnosiadrenaline, bixenonowe reflektory skrętne z doświetlaniem pobocza , systemykontroli trakcji, antyposlizgowe i inne pomagają bezpi...

 

Wątek na forum: Sharan i Passat w nowej formie

DLACZEGO VW SHARAN NA POLSKI RYNEK NIE OFERUJE KOMPUTERA POKŁADOWEGO MFA+ TYLKO ZWYKŁY MFA, NIEDOSTĘPNY JEST RÓWNIEŻ ZESTAW SZEŚCIU ZEGARÓW, MOŻE TO GADŻETY ALE NIEKTÓRYM SIĘ PODOBAJĄ, A PRZECIEŻ JAK COŚ CIESZY OKO TO CZŁOWIEK BY DOPŁACIŁ ABY TO MIEĆ, DLACZEGO TRAKTUJĄ NAS DALEJ JAK KRA...

 

Dacia koniem pociągowym Renault Group

W 2006 roku Dacia, spółka zależna od Renault, osiągnęła najlepsze wynikihandlowe w swojej historii. Rumuńska marka stała się "lokomotywą" rozwojuRenault na rynkach międzynarodowych.

 

Przebudują pięć mostów na DW 931

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach podpisał umowę naprzebudowę pięciu mostów w ciągu DW 931. Prace potrwają do końcalistopada 2010 roku. Koszt przebudowy pięciu mostów w ciągu DW 931wyniesie niespełna 6,2 mln zł.

 

Śląskie mosty w przebudowie

Zamknięta została DW 931 między Jajostami a Bojszowami (woj. ślaskie).Wiąże się to z rozpoczynającą się przebudową pięciu mostów wciągu tej drogi. Do 30 listopada br. gruntownie odnowione zostaną mosty wJajostach nad potokiem Młynówka, w Bojszowach nad Gostynką i nadpotokiem Młyński Rów, w Bojszowach Nowych nad Korzeńcem i wJankowicach nad Dokawą.

 

DW 931 otwarta, ale nie cała

W poniedziałek, 17 stycznia otwarto drogę wojewódzką nr 931. Drogabyła zamknięta od wiosny z powodu remontu pięciu mostów nad rzekami ipotokami między Bojszowami a Jankowicami.

 

DW 931: Otwarto most w Jankowicach

Otwarto dla ruchu wyremontowany most nad rzeką Dokawa w Jankowicach, w ciągudrogi wojewódzkiej nr 931 (woj. śląskie). To jeden z pięciumostów w ciągu tej drogi między Pszczyną a Bojszowami, któreremontowane są od ubiegłego roku.

 

Ostatni most na DW 931 otwarty

Otwarty został przejazd przez most nad potokiem Korzyniec w Bojszowach (woj.śląskie), wciągu DW 931. Tym samym zakończyły się roboty budowlanezwiązane z przebudową pięciu mostów między Pszczyną a Bojszowami.Teraz rozpocznie się procedura odbioru technicznego.

 

Jakość paliw 2014 - jest nieco lepiej

Z roku na rok poprawia się jakość oferowanych na stacjach benzynowych paliw,choć wciąż można trafić na paliwo złej jakości. Przeprowadzone w minionymroku kontrole Inspekcji Handlowej wykazały, że większe ryzyko zatankowaniazłego jakościowo paliwa dotyczy kierowców samochodów z silnikamiwysokoprężnymi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019