Wyszukiwałeś:

932

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 932

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

 

Wątek na forum: RPO i parlamentarzyści za jazdą na światłach

Niech lepiej przestaną jeździć po pijaku, bo tym robią większą szkodę. ~zygmunt

 

Dobre wyniki Suzuki w Japonii

Z reguły nie podajemy wyników sprzedaży z rynku japońskiego. Tym razemjednak odbiegamy od tej reguły, za względu na bardzo dobry wynik marki Suzuki,która w listopadzie wyprzedziła i Hondę, i Nissana.

 

F1: Trening przed GP Malezji - Kubica ósmy

Bolidy Ferrari były najszybsze podczas pierwszej serii treningowej na torzeSepang przed niedzielnym Grand Prix Malezji. Wówczas to BrazylijczykFelipe Massa "wykręcił" najlepszy czas okrążenia - 1.35,932. Podrugim treningu szybszy okazał się jednak pretendent do mistrzowskiegotytułu, Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu McLaren-Mercedes - 1.35.,055. RobertKubica był dwukrotnie ósmy.

 

Corvette ZR1 tylko dla najlepszych...

To normalne, że tylko niektórzy (odpowiednio zasobni w fundusze) mogąsobie pozwolić na najnowszy model Corvette. Okazuje się jednak, że model ZR1limitowany do liczby dwóch tysięcy egzemplarzy, trafi tylko do wybranychsalonów.

 

Europa na dużym minusie

26%, o tyle mniej nowych samochodów zostało sprzedanych w Europie, wlistopadzie bieżącego roku, w porównaniu z analogicznym okresem rokuubiegłego. Do rąk klientów w jedenastym miesiącu trafiło 932 500 aut.

 

Remont wiaduktu w Rybniku

Rusza remont wiaduktu na ul. Włościańskiej w Rybniku. Inwestycja realizowanajest w ramach zadania „Przebudowa układu komunikacyjnego w dzielnicyRybnik-Kłokocin, ułatwiającego dostęp do terenówinwestycyjnych”.  Prace wymuszają zamknięcie ulicyWłościańskiej, wytyczono objazdy.

 

Rybnik: wiadukt w Kłokocinie otwarty

We wtorek , 15 lutego, trzy miesiące przed terminem, udostępniony zostałkierowcom przebudowany wiadukt w ciągu ul. Włościańskiej wRybniku-Kłokocinie.

 

Siedem nowych kilometrów autostrady A1

Lada dzień po zakończeniu wszystkich prac odbiorowych 7 km odcinek autostradyA1 Rowień – Świerklany zostanie otwarty dla ruchu. Jest to drugaczęść kontraktu w ramach którego wybudowany został odcinek odługości 14,5 km Bełk – Świerklany.

 

Remont DW 932 w Świerklanach zgodnie z harmonogramem

Prace przy remoncie DW 932 w Świerklanach przebiegają zgodnie z harmonogramem.Rozebrano już górną część konstrukcji drogi - informuje zarządDróg Wojewódzkich w Katowicach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019