Wyszukiwałeś:

934

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 934

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

 

Renault Scenic: TOTALNY SZROT-ODRADZAM WSZYSTKIM

3 ODRADZAM ZDECYDOWANIE.NIGDY NIE MIALEMBARDZIEJ AWARTJNEGO AUTA.7 TYŚ.W ROK TO RACZEJ DUZO JAK NA UTRZYMANIESAMOCHODU.JEDNYM SŁOWEM SZROT.

 

Wątek na forum: Sportowa odsłona Yaris

Dlaczego światli wydawałoby się ludzie piszą "bynajmniej", zamiast "przynajmniej"? To już przestaje być zabawne... ~Franz Maurer

 

Wątek na forum: T&C 2007

mam problem z pompą paliwa prawdopodobnie nie działa z powodów ostrej zimy. Po zatankowaniu i postawieniu na parking już nie odpaliłem. Czy ta pompa znajduje się przy zbiorniku czy gdzieś indziej? Po podłączeniu pod CAN nie stwierdziłem żadnych "frozen frams" jedynie na czujniku ciśnienia listwy ...

 

Rekordowa Mazda RX-8

Organizacja FIA zatwierdziła pobicie przez Mazdę RX-8 aż 40 rekordówustanowionych podczas ubiegłorocznych prób prędkości na niemieckim torze wPapenburg.

 

Audi A6 allroad quattro

Elegancki wygląd, luksusowe i komfortowe wyposażenie, bardzo dobrewłaściwości jezdne - choć brzmi to trochę, jak z ulotki reklamowej, tojednak takie jest właśnie nowe Audi A6 allroad quattro.

 

Bezpieczniejsze Święta

Święta, święta i po świętach. Niestety nie dla wszystkich zakończyłysię one szczęśliwym powrotem do domów. Jak zwykle doszło do wieluwypadków drogowych, choć jak pokazują statystyki policyjne było ichznacznie mniej niż w ostatnich latach.

 

Rozpoczął się remont DW 934 w Imielinie

W Imielinie (województwo śląskie) rozpoczął się remont drogiwojewódzkiej nr 934 od granicy z Mysłowicami do skrzyżowania z ul.Miarki. Inwestycja wyniesie ponad 5,2 mln zł.Inwestycja zakończy sięjesienią przyszłego roku.

 

Gęsto na śląskich drogach

Prawie 5 tys. pojazdów na dobę to średni dobowy ruch pojazdów nadrogach wojewódzkich w naszym regionie śląskim. Średni dobowy ruchpojazdów (SDR) dla całej sieci dróg wojewódzkich wwojewództwie śląskim poza miastami na prawach powiatu obejmującej 1217km dróg wyniósł 4895 pojazdów/dobę. To o ok. 17 proc.więcej niż pięć lat temu. Natomiast na śląskich„krajówkach” SDR wyniósł 18 300 P/dobę i był ookoło 35% większy niż SDR w roku 2005.

 

Zapowiedź Unimoga 2014

Mercedes-Benz Special Trucks pozwala spojrzeć w przyszłość technologiiUnimoga, prezentując nowatorski napęd o klasie emisji spalin Euro VI nakompaktowym podwoziu. Pojazd ten stworzono na bazie średniego typu U 400.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019