Wyszukiwałeś:

935

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 935

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Przebudowa skrzyżowania w Raciborzu

Zarząd Województwa Śląskiego zawarł porozumienie z GeneralnąDyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Katowice i Raciborzemdotyczące przebudowy skrzyżowania DK 45 z DW 935.

 

Rozpoczął się remont DW 935 w Raciborzu

Ruszył remont DW 935 (ul. Reymonta) w Raciborzu. Wiąże się to zutrudnieniami w ruchu. Obowiązuje ruch wahadłowy. Wraz z postępem pracyorganizacja ruchu będzie zmieniana. Obecne rozwiązanie funkcjonować będzieprzez 3 do 4 tygodni.

 

Zamknięta Żorska w Rybniku

W związku z remontem jezdni ulicy Żorskiej (DW 935) w Rybniku, od 5października planowane jest całkowite zamknięcie ulicy Żorskiej, na odcinkuod Ronda Boguszowickiego do skrzyżowania z ul. Sygnały.

 

Śląska DW 935 wyremontowana

W połowie grudnia br. zakończyła się przebudowa DW 935 w Suszcu (woj.sląskie). Prace trwały od jesieni ub. roku. Koszt tego przedsięwzięcia toponad 24 miliony złotych. Wykonawcą była firma Eurovia Central Europe SA.

 

15 wykonawców chce budować obwodnicę Pszczyny

Trwa już budowa węzła północnej obwodnicy Pszczyny z DK 1 (woj.śląskie). Ponadto Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicachotworzył oferty złożone w przetargu na budowę obwodnicy Pszczyny - nowejdrogi łączącej wspomniany węzeł z DW 935 na granicy Pszczyny i gminySuszec.

 

Rybnik: na Żorskiej bajpasem, nie wiaduktem

W związku z remontem ulicy Żorskiej oraz wiaduktu drogowego nad koleją, wciągu  DW 935 w Rybniku, od czwartku 10 maja, od godzin południowych,drogowcy planują zmianę organizacji ruchu w tym rejonie.

 

Rozpoczął się remont DW 935 między Suszcem a Pszczyną

Rozpoczęła się przebudowa kolejnego odcinka DW 935 na terenie gminy Suszec.Do 30 listopada br. firma Drogopol-ZW Sp. z o. o. przebuduje drogę nadługości niemal 3 km, od skrzyżowania z ul. Kościelną i Jana Pawła II wKobielicach do przyszłego skrzyżowania z budowaną właśnie północnąobwodnicą Pszczyny w Radostowicach.

 

Porozumienie dla DW 935 Racibórz-Pszczyna

Podpisano porozumienie w sprawie powierzenia Miastu Racibórz prowadzeniabudowy drogi Racibórz – Pszczyna na odcinku od gminy Rudnik doRybnika, jako nowego ciągu drogi wojewódzkiej nr 935. Projektporozumienia powstał m.in. na podstawie umowy o współpracy,która w lutym tego roku została podpisana pomiędzy władzami Raciborzai gmin po terenie których ma przebiegać przyszła droga.

 

Finisz remontu DW 935

Zmieniona została organizacja ruchu na DW 935 w Kobielicach i Radostowicach, wgminie Suszec (woj. sląskie). W związku z remontem drogi, od końca sierpniabr wprowadzony jest tam ruch wahadłowy. Do niedzieli, 2 grudnia br., naremontowanym odcinku układana będzie warstwa bitumiczna.

 

Utrudnienia na Żorskiej w Rybniku

W związku ze wznowieniem przebudowy ulicy Żorskiej (DW 935) na odcinkupomiędzy rondem Boguszowickim, a granicą miasta Rybnika od dnia 22 kwietniabr. planuje się całkowite zamknięcie ulicy Żorskiej na odcinku od ulicySygnały do ulicy Gotartowickiej oraz wprowadzenie sygnalizacji wahadłowej na„Rondzie Gotartowickim”.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019