Wyszukiwałeś:

94

. Znaleziono 513 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 94

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 513 wszystkich):

Droga nr 94 Krzywa - Wrocław

Bardzo prawdopodobne, że 2006 roku ruszy remont drogi krajowej nr 94 na odcinkuKrzywa - Wrocław. Do inwestycji szacowanej na około 100 mln zł przymierza siewrocławski oddział GDDKiA.

 

Modernizacja DK nr 94 w Małopolsce

Już niebawem rozpocznie się modernizacja kolejnego odcinka drogi krajowej nr94 Kraków – Sławków: 8-kilometrowego odcinka z Zedermana doJerzmanowic. Prace potrwają do 10 grudnia br.

 

Kraków szuka pieniędzy na obwodnicę

Na dokończenie budowy III obwodnicy Krakowa potrzeba około 2,5 mld zł,niestety miasto nie jest w stanie samo pokryć tak dużego wydatku. Szansą dlaKrakowa jest pozyskanie środków z Unii Europejskiej, jednak najpierwmusiałby zostać zmieniony przebieg drogi krajowej nr 94.

 

Ruszył remont na DK 94

Pod koniec lipca bieżącego roku rozpoczęła się modernizacja drogi krajowejnr 94 na odcinku Bolesław – Olkusz. Prace na tym 3,6 km fragmencie trasyłączącej Kraków ze Śląskiem potrwają do końca listopada 2008 roku.

 

Kraków: Sześciu chętnych na budowę obwodnicy

Kilka dni temu w krakowskim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad otwarto oferty złożone w przetargu na budowę odcinka drogi krajowejnr 94 Radzikowskiego – Modlnica. Teraz komisja przetargowa wybierzenajlepszą z sześciu przedstawionych ofert.

 

Ruszyły prace na obwodnicy Krakowa

W ubiegły piątek miało miejsce symboliczne wbicie pierwszej łopaty nabudowie drogi krajowej nr 94 od węzła Radzikowskiego do węzła Modlnica,która będzie stanowić fragment północnej obwodnicy Krakowa.Realizacja inwestycji  potrwa dwa lata.

 

Utrudnienia na DK 94 Radzikowskiego - Modlnica

Od poniedziałku (23 marca) kierowców jadących drogą krajową nr 94czekają utrudnienia w Modlnicy (woj.małopolskie). Jest to dopiero początekutrudnień przy budowie DK 94 w tym rejonie.

 

Będzie łącznik Oława – DK 94

Oława otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej. Tym razem jest to blisko7,5 mln złotych przeznaczone na budowę łącznika drogi krajowej nr 94 zulicą Zaciszną wraz ze skrzyżowaniami. Całkowita wartość zadania to 15 mlnzł.

 

Bezpieczniej na DK 94

Na drodze krajowej nr 94, stanowiącej drogę alternatywną dla autostrady A4 odkilku już lat GDDKiA wprowadza program poprawy bezpieczeństwa nadrogach. 

 

Zmiana w organizacji ruchu na DK 94 w Siechnicach

Od początku lipca obowiązuje nowa organizacja ruchu na drodze krajowej nr 94 wSiechnicach, w rejonie skrzyżowania ul. Opolskiej z ul. Kościuszki.Ograniczenia wprowadzane na wspomnianym odcinku drogi krajowej nr 94związane z budową odcinka trasy Bielany – Łany – Długołęka(etap IV: od drogi krajowej nr 94 do drogi wojewódzkiej nr 455).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021