Wyszukiwałeś:

941

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 941

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

 

Volkswagen Lupo: W sam raz do dojeżdżania do pracy, na uczelnię. Ja jestem na tak:)

3.75 Wtedy nie potrzeba większego samochoduale jak już wspomniałam-dla młodych rodziców odpada-o wózku dziecięcym wbagażniku nie ma mowy. Ja przejeździłam nim rok (sama, ewentualnie zNarzeczonym) dzień w dzień na uczelnię, 2 razy nad Bałtyk (z małop...

 

Wątek na forum: Nie zapomnij o światłach!

Skoro tak jest w Unii tzn, że Niemcy, Francja, Włochy, nie wspominając Hiszpanii i Austrii są poza Unią, a granice Unii określają "politycy" typu p. Grzegorczyka. Po to Pan Bóg, ( lub inny przymiot) zależy w co Kto wierzy, dał ludziom rozum aby z niego korzystali. Generalnie, światła dają l...

 

Wątek na forum: Rozmawiali o remoncie DW 941

Zapomnieli napisać, że między tym rondem i tym mostem są najfajniejsze knajpy. ~p

 

Trasa Wisła – Istebna czeka na przebudowę

Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach przymierza się doprzebudowy DW 941 na odcinku Wisła–Istebna. Aktualnie opracowywana jestdokumentacja projektowa obejmująca kompleksową przebudowę drogi.

 

Rozmawiali o remoncie DW 941

Prawdopodobnie jeszcze na przełomie listopada i grudnia bieżącego rokuzostanie ogłoszony przetarg na modernizację drogi wojewódzkiej nr 941na odcinku Głębce – Kubalonka. O przygotowaniach do realizacji tejinwestycji poinformował Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach.

 

Coraz bliżej remontu DW 941

Pod koniec stycznia bieżącego roku miało miejsce kolejne spotkanie związaneze zbliżającym się remontem drogi wojewódzkiej nr 941 Głębce –Kubalonka. Aktualnie trwa procedura przetargowa na wybór wykonawcy. Pracena tym odcinku powinny ruszyć już na wiosnę.

 

Drogi Beskidu – remont na Kubalonce

Na przełęczy Kubalonka rozpoczęły się już prace związane z przebudowądrogi wojewódzkiej nr  941. Kosztem 27,6 mln zł zostanieprzebudowany ponad 2 kilometrowy odcinek od przełęczy Kubalonka w kierunkuWisły.

 

Przegląd inwestycji na śląskich drogach wojewódzkich

W tym roku na modernizację i utrzymanie dróg wojewódzkich naŚląsku zaplanowano 282,1 mln zł z budżetu Samorządu Województwa.Dwie główne inwestycje to budowa przejazdu pod torami kolejowymi wPszczynie (DW 933) i gruntowna przebudowa ponad dwukilometrowego odcinka DW 941między Wisłą Głębcami a przełęczą Kubalonka. Rocznie remontuje sięgruntownie ok. 100 km dróg – informuje UM woj. Śląskiego.

 

Kubalonka: kolejne odcinki DW 941 do remontu

W ostatnich dniach w Wiśle Głębcach odbyło się spotkanie przedstawicieliZarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach z mieszkańcami tejdzielnicy miasta. Głównym tematem debaty były plany remontu odcinka DW941, który przebiega przez Głębce. Istnieje już projekt przebudowy tejdrogi, który został zaprezentowany mieszkańcom.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019