Wyszukiwałeś:

942

. Znaleziono 95 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 942

Spróbuj też wyszukać: droga powiatowa Jasienica -Strumień

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 95 wszystkich):

 
 

Wątek na forum: Otwarto obwodnicę Wąbrzeźna

Czym tu sie podniecac? Zwykla jednojezdniowa droga nawet nie w standardzie S... ~Kuba

 

Bezpośrednie inwestycje zagraniczne 2005r.

W 2005 r. PAIiIZ zamknęła 46 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości 1942,1 mln Euro. Inwestorzy zagraniczni zadeklarowali utworzenie w Polsce 24 095nowych miejsc pracy. Wśród inwestycji dominowały sektory: motoryzacyjny,elektroniczny, AGD, BPO, R&D oraz spożywczy.

 

Rekordowe inwestycje w 2006r.

Według PAIiIZ napływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych w I kw. 2006 rokuosiągnął rekordową wartość 3,3 mld USD. "W tym roku osiągniemyzałożone 10 miliardów," zapowiedział prezes PAIiIZ Adam Żołnowski.

 

Nowy most na Wiśle w Wiśle

ZDW w Katowicach podpisał umowę na budowę mostu drogowego nad rzeką Wisła wWiśle w ciągu drogi wojewódzkiej nr 942. Inwestycja wyniesie około 5 mlnzł.

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

W związku z budową S69 powstaną nowe obwodnice

W związku z budową trasy S 69 między Bielskiem-Białą a Żywcem powstajepotrzeba wybudowania drogi omijającej dwie wsie Buczkowice i Rybarzowice, bo pooddaniu do użytku S 69 ruch tranzytowy z kierunku Bielska-Białej w kierunkuSzczyrku będzie odbywał się w dużej części właśnie nową trasą.Właśnie ruszyły konsultacje społeczne w sprawie przebiegu obwodnicy.

 

Remont DW 942 w Wiśle w tym roku

W tym roku rozpocznie się remont 3,5-kilometrowego odcinka drogiwojewódzkiej nr 942 w Wiśle. Właśnie odbyły się konsultacje wsprawie planowanych prac.

 

Wątek na forum: opony

witam mam pytanko czy ten rozmiar opony 195/60 15R pasuje do Opla Merivy?bo ja mam u siebie w samochodzie orginalny rozmiar 185/60 15R prosze o jak najszysza odpowiedz Dzieki dixi_w

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019